Siyah İnci


Siyah İnci Dizisi Defne Kimdir?

Siyah İnci dizisinin yeni açıklanan oyuncularını sizlere tanıtmaya devam ediyoruz. Dizinin en son belli olan karakteri ise Defne karakteri oldu. Siyah İnci dizisine renk katan..
Siyah İnci 12 Ekim 2017

Siyah İnci Dizisi Sinan Kimdir?

Siyah İnci dizisi ekranlara geldiği günden beri kadrosuyla dikkatleri üzerine çekmiştir. Dikkat çeken oyunculardan biriside Sinan karakteri oldu. Sinan karakterine can veren oyuncu kimdir, Sinan..
Siyah İnci 2 Ekim 2017

Siyah İnci Dizisi Ebru Kimdir?

Siyah İnci dizisi Hande Erçel ve Tolgahan Sayışman gibi iki ünlü isme ev sahipliği yapacak. Dizinin başrol oyuncuları ise Türk dizisi sevenler için büyük bir..
Siyah İnci 31 Ağustos 2017
Siyah İnci Dizisi

Siyah İnci Tanıtım Fragmanı

Star Tv yep yeni bir proje ile çok iddalı bir şekilde karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Siyah İnci dizisi tanıtım fragmanı 28 Ağustos tarihinde yayınlanmıştı. Başrollerde Hande..
Siyah İnci 29 Ağustos 2017

Siyah İnci Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Erçel Erol Özlevi’nin oturduğu yeni dizi sevenleri ile buluşmak için hazırlıklarını tamamlıyor. Ekranların en sevilen isimlerinin bir araya gelmesi..
Siyah İnci 3 Ağustos 2017

Siyah İnci Vural (Berk Hakman) Kimdir?

Baş rollerini Tolgahan Sayışman, Hande Erçel ve Berk Hakman gibi başarılı oyuncuların paylaştığı Siyah İnci dizisi yakın zamanda çekimlere başlayacak. 2017-2018 sezonu için hazırlanan dizi..
Siyah İnci 23 Temmuz 2017

Siyah İnci Dizisi Nerede Çekiliyor?

Yapımcılığını Gol Film’in üstlendiği Siyah İnci dizisinin yönetmen koltuğunda Erçel Erol Özlevi oturuyor. Baş rollerinde Berk Hakman, Tolgahan Sayışman ve Hande Erçel gibi birbirinden başarılı oyuncuların..
Siyah İnci 21 Temmuz 2017
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet