Siyah İnci


Siyah İnci Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Erçel Erol Özlevi’nin oturduğu yeni dizi sevenleri ile buluşmak için hazırlıklarını tamamlıyor. Ekranların en sevilen isimlerinin bir araya gelmesi..
Siyah İnci 3 Ağustos 2017

Siyah İnci Vural (Berk Hakman) Kimdir?

Baş rollerini Tolgahan Sayışman, Hande Erçel ve Berk Hakman gibi başarılı oyuncuların paylaştığı Siyah İnci dizisi yakın zamanda çekimlere başlayacak. 2017-2018 sezonu için hazırlanan dizi..
Siyah İnci 23 Temmuz 2017

Siyah İnci Dizisi Nerede Çekiliyor?

Yapımcılığını Gol Film’in üstlendiği Siyah İnci dizisinin yönetmen koltuğunda Erçel Erol Özlevi oturuyor. Baş rollerinde Berk Hakman, Tolgahan Sayışman ve Hande Erçel gibi birbirinden başarılı oyuncuların..
Siyah İnci 21 Temmuz 2017

Siyah İnci Dizisi Hazar Kimdir?

Gold Film’in yapımcılığını üstlendiği ve Erçel Erol Özlevi’nin yönetmen koltuğunda oturduğu Siyah İnci dizisi izleyici karşısındaki yerini almak için çalışmalara devam ediyor. Dizinin oyuncu kadrosu..
Siyah İnci 14 Temmuz 2017

Siyah İnci Dizisi Kenan Kimdir?

Gold Film’in yapımcılığını üstlendiği, yönetmenliğini Erçel Erol Özlevi’nin yaptığı ve kod adı Siyah İnci olarak belirlenen dizinin oyuncu kadrosu ile ilgili görüşmeler hız kesmeden devam..
Siyah İnci 14 Temmuz 2017
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet - Kısmetse Olur