Seven Ne Yapmaz


Seven Ne Yapmaz Serdar Kimdir?

Senaryosunu Emre Kavuk’un kaleme aldığı Mayıs Kraliçesi adlı diziden hatırladığımız deneyimli oyuncu Ahmet Olgun Sünear televizyon ekranlarını Atv’nin sevilen dizilerinden birisi olan Seven Ne Yapmaz..
Seven Ne Yapmaz 5 Kasım 2017

Seven Ne Yapmaz Bahtiyar Kimdir?

Ekranların özlenen yüzü Levent Tülek ekranlara Atv’nin sevilen dizilerinden birisi olan Seven Ne Yapmaz ile geri dönüyor. Uzun bir aranın ardından ekranlara dönen başarılı oyuncu..
Seven Ne Yapmaz 20 Ekim 2017

Seven Ne Yapmaz Sema Kimdir?

Seven Ne Yapmaz dizisi izleyicinin merak konusu olmaya devam ediyor. Dizisinin en son açıklanan ismi de Ferzan Hekimoğlu olmuştur. Ferzan Hekimoğlu Seven Ne Yapmaz Sema..
Seven Ne Yapmaz 15 Eylül 2017
Seven Ne Yapmaz Dizisi

Seven Ne Yapmaz Mehmet Kimdir?

Seven Ne Yapmaz dizisi başrol oyuncuları ile tüm dikkatleri üzerine çekmişti. Bazı Filmler Yazı grubunun senaristliğini üstlendiği filmin, yapımcılığını Mf film üstlendi. 6 Eylül Çarşamba..
Seven Ne Yapmaz 26 Ağustos 2017
Seven Ne Yapmaz

Seven Ne Yapmaz Fatma Kimdir?

Başrollerinde Yusuf Çim ve Seren Şirince’nin yer aldığı Seven Ne Yapmaz dizisi fragmanını yayınladı. Yönetmen koltuğunda Metin Balekoğlu’nun oturduğu film 6 Eylül Çarşamba günü Atv..
Seven Ne Yapmaz 26 Ağustos 2017
Seven Ne Yapmaz Dizisi

Seven Ne Yapmaz Aliye Kimdir?

Seven Ne yapmaz dizisiyle hayatımıza giren usta oyuncu tüm dikkatleri üzerine çekti. Yönetmenliğini Metin Balekoğlu’nun yaptığı Seven Ne Yapmaz dizisi kadrosu iyice şekillenmeye başladı. Dizi..
Seven Ne Yapmaz 25 Ağustos 2017

Seven Ne Yapmaz Arzu (Ecem Çalık) Kimdir?

Yeni sezon dizilerinden, Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Seven Ne Yapmaz’ın oyuncu kadrosundaki boşluklar dolmaya başladı. Dizi hazırlıklarını tamamladıkça senaryodaki karakterler de belli oldu...
Seven Ne Yapmaz 4 Ağustos 2017
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet