Sevdanın Bahçesi


Sibel Can Kimdir

Sevdanın Bahçesi Sevda Kimdir?

Kanal D nin büyük paralar harcıyarak sezona başlamayı hedeflediği diziler arasında Sevdanın Bahçesi dizisine sayılı günler kaldı. Yapımcılığı Faruk Tutsak’ın üstlendiği dizi dev kadrosuyla dikkatleri..
Sevdanın Bahçesi 31 Ağustos 2017
Sevdanın Bahçesi Jale

Sevdanın Bahçesi Jale Kimdir?

Yeni sezonda bir çok proje çalışmaları yapıldı. Yayın akışına bir çok yeni dizi dahil oldu. Bunlardan bazıları 2 ay içerisinde reyting savaşlarında yenik düşüp erken..
Sevdanın Bahçesi 28 Ağustos 2017
alina Boz

Sevdanın Bahçesi Defne Kimdir?

Yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği ve senaryosunda süpriz bir ismin yer aldığı Sevdanın Bahçesi çekimleri devam ediyor. Birol Güvenin senaristliğini üstlendiği diziye süpriz isimler dahil olmaya..
Sevdanın Bahçesi 26 Ağustos 2017
SEvdanın Bahçesi Dizisi

Sevdanın Bahçesi Tolga Kimdir?

Genç ve yakışıklı oyuncular arasında yer alan Baran Bölükbaş yeni dizi projesini sosyal medya üzerinden duyurdu. Adı Efsane dizisinde Fiko karakterine can veren yakışıklı oyuncu..
Sevdanın Bahçesi 26 Ağustos 2017
Sevdanın Bahçesi

Sevdanın Bahçesi Aylin Kimdir?

Gold film’in yapımcılığını üstenlediği Sevdanın Bahçesi kadrosuna yeni bir ismi daha dahil etti. Ettiği bu isim herkes tarafından beğenildi ve dizinin merak konusu olmasını sağladı...
Sevdanın Bahçesi 26 Ağustos 2017
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet