Savaşçı


Savaşçı Dizisi Turan Öldü Mü?

Savaşçı dizisi tüm hızı ile devam ediyor. Ekranların sevilen dizisinde aksiyon bir an bile durulmuyor. Dizide en son Kılıç Timi Suriye’de terörist bir gruba rehin..
Savaşçı 23 Ekim 2017

Savaşçı Aslı Öldü Mü?

Foxx tv de ekranlara gelen ve ciddi bir izleyici kitlesi olan Savaşçı dizisi en önemli karakterlerinden birisi olan Aslı Karakteri Öldü mü diziden ayrıldımı gerçekten..
Savaşçı 18 Ekim 2017

Savaşçı Temo Kimdir?

Fox Tv nin beğenilen dizileri arasında olan Savaşçı dizisi kadrosuna yeni isimler dahil etmeye devam ediyor. Son zamanlarda diziye dahil olan Temo karakteri izleyenlerini ilgisini..
Savaşçı 14 Ekim 2017

Savaşçı Dizisi Mihri Kimdir?

Limon Film’in yapımcılığında devam eden başarılı proje Savaşçı oyuncu kadrosuna sürekli yeni bir isim eklemeye devam ediyor. Savaşçı dizisinin yayınlandığı günlerde ki başarıları ise yapım..
Savaşçı 12 Ekim 2017

Savaşçı Rojda Kimdir?

Savaşçı dizisi geçtiğimiz günlerde bir sahnesi ile dikkatleri üzerine çekti. Teröristlerin doktoru tarafından Elmas diye seslenilen oyuncu Elmas değil Rojda benim adım diye vurguladı. Savaşçı..
Savaşçı 16 Eylül 2017
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet