Rüya


Rüya 4. Bölüm Elif Kurtulacak Mı? 8 Ağustos Salı

Show Tv ekranlarında yayınlanan Rüya dizisi yeni bölümleri ile izleyici karşısında olmaya devam ediyor. Baş rollerini Ceyhun Mengiroğlu ve Hazal Filiz Küçükköse’nin paylaştığı ve oldukça başarılı bir..
Rüya 8 Ağustos 2017

Rüya Dizisi Şahika (Buse Varol) Kimdir?

Yönetmen koltuğunda Cemal Şan’ın oturduğu ve yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği Rüya dizisi izleyenler tarafından çok beğenildi. Dizide yer alan oyuncuların gerçek hayatları da merak konusu..
Rüya 12 Temmuz 2017

Rüya Dizisi Neden Başlamadı?

Yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği, yönetmenliğini ise Cemal Şan’ın yaptığı Rüya dizisi yakın zamanda tanıtım fragmanını yayınladı ve 11 Temmuz Salı akşamı yayında olması bekleniyordu. Ama..
Rüya 11 Temmuz 2017

Rüya Dizisi Alaz (Ulaş Tuna Astepe) Kimdir?

Rüya dizisi yakın zamanda tanıtım fragmanını yayınladı. Fragmanın ardından oyuncu kadrosu ve gerçek hayatları merak konusu oldu. Rüya dizisi Alaz kimdir? Oldukça başarılı bir yapım..
Rüya 6 Temmuz 2017

Rüya Dizisi Elif Kimdir?

Show Tv’nin yaz sezonu için hazırladığı diziler arasına bir de Rüya eklendi. Rüya dizisinin oyuncu kadrosu ve karakterleri merak konusu oldu. Rüya dizisi Elif kimdir? Özellikle..
Rüya 2 Temmuz 2017

Rüya Dizisi Nerede Çekiliyor?

Show Tv ekranlarında yakın zaman içerisinde başlayacak olan Rüya dizisinin oyuncu kadrosundaki hazırlıkları devam ediyor. Çekimlerini bitirdiğinde izleyici karşısına çıkacak olan dizinin özellikle nerede çekildiği..
Rüya 24 Haziran 2017
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet - Kısmetse Olur