Meryem


Meryem Dizisi Savaş Ölüyor Mu?

Meryem dizisi kaldığı yerden tüm hızı ile devam ediyor. Bir yaz dizisi olarak başlayan Meryem bu güne kadar başarılı bir şekilde gelmeyi başardı. Asıl önemli..
Meryem 22 Ekim 2017

Meryem Dizisi Arif Diziden Neden Ayrıldı?

Meryem dizisinde Arif karakterini canlandıran başarılı oyunculardan Mutlu Güney diziden ayrıldı mı? 10. Bölüm fragmanın yayınlanmasının ardından Meryem dizisinde nefesler tutuldu. Savaşla hergün biraz daha..
Meryem 4 Ekim 2017

Meryem Dizisi Elif Kimdir?

Meryem dizisi yaz sezonunda başlamıştı ve çok sevilmişti. Yaz dizileri arasında yeni sezona kadar devam edebilen dizi zirvedeki yerini de kimseye kaptırmıyor. Yayınlandığı her bölüm..
Meryem 23 Eylül 2017

Meryem Dizisi Suzan Kimdir?

Meryem dizisi Kanal D’de heyecanlı bölümleri ile son sürat devam ediyor. Dizi kendisine güzel bir izleyici kitlesi de edinmiş durumda. Meryem dizisinde yeni oyuncular da..
Meryem 19 Eylül 2017

Meryem Final Mi Yapacak? Devam Edecek Mi?

Tanıtımları ile daha dizi başlamadan adından söz ettiren Meryem dizisi izleyicisinden de tam not almayı başardı. Fakat dizide son dönemlerde bir sorun görülüyor. Dizinin senaryosunda tıkanmalar..
Meryem 9 Eylül 2017

Meryem Dizisi 6. Bölüm Fragmanı 6 Eylül Pazartesi

Kanal D’nin merakla izlenen dizisi Meryem geçen bölümde de seyircilerini heyecan içerisinde bıraktı. Meryem’in giderek gerçekleri öğrenmeye yaklaştığı dizinin yeni bölümünde neler olacak? İzleyiciler merakla..
Meryem 4 Eylül 2017
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet