Meryem


Meryem Dizisi

Meryem Dizisi Savaşın Kullandığı Araba

Meryem dizisinin sevilen karakteri savaş dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Meryem dizisi savaşın kullandığı araba, savaşın kullandığı arabanın fiyatı bir hayli merak konusu oldu. Kanal..
Meryem 19 Ağustos 2017
meryem dizisi turan ersoy

Meryem Dizisi Oyuncusu Turan Ersoy Kimdir?

Kanal D ekranlarında milyonları ekran başına kitleyen meryem dizisi 9 ağustos tarihlerinde yayınlanan 2. bölümüyle sevenlerine merhaba dedi. Dizide Oktay seçini babasından yana kullanarak Meryeme..
Meryem 11 Ağustos 2017

Meryem Dizisi Kutay Kimdir?

1984 yılında Ankara’da doğan oyuncu lise yıllarını bitirir bitirmez oyunculuk eğitimi almaya başlamıştır. 2015 yılında ilk kez bir klipte oynamıştır. Kader çıkmazı adlı şarkının klibinde..
Meryem 11 Ağustos 2017

Meryem Dizisinde Çalan Şarkı Kime Ait?

2 Ağustos Çarşamba akşamı yayınlanan ilk bölümü ile gönüllerde taht kurmayı başaran, yapımcılığını TMC Film- Erol Avcı’nın üstlendiği ve yönetmen koltuğunda Mustafa Şevki Doğan’ın oturduğu Meryem..
Meryem 3 Ağustos 2017

Meryem Dizisi Ne Zaman Bitecek?

Yeni yaz dizileri arasında olan ve uzun zamandır beklenen Meryem dizisi 2 Ağustos Çarşamba akşamı izleyenlerin karşısına çıktı. İlk bölüm itibari ile iyi bir çıkış..
Meryem 3 Ağustos 2017
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet - Kısmetse Olur