Kördüğüm


Kördüğüm 16. Bölüm 22 Ağustos Salı

İşça annesine para vermek için para biriktirmeye başlamıştı. Yolda çiçek satarak para kazanmaya çalışan İşça okula bile gitmekten vazgeçer. Kördüğüm 16. Bölüm de İşça çiçek..
Kördüğüm 21 Ağustos 2017

Kördüğüm 15. Bölüm Fragmanı

Damini’ye görünmemek için büyük çaba sarf eden misafir havuza düşüp Damini’ye yakalanır. Neredeyse boğulacaktır. Kördüğüm 15. bölüm de Damini geçmşten tanıdığı bu misafiri hatırladığında büyük..
Kördüğüm 20 Ağustos 2017

Kördüğüm Dizisi 13. Bölüm Özeti

İşça okula başladığı için çok mutludur. Yeni arkadaşlarına da hızla alışan İşça arkadaşlarına zengin olduklarını söyleyerek hava atar. Annesinin ona güçlükle verdiği harçlıkları arkadaşlarına bir..
Kördüğüm 19 Ağustos 2017

Kördüğüm 12. Bölüm 18 Ağustos Cuma

Kördüğüm 12. bölümde okul başlamak üzeredir. Tapasya okula gideceği için alınan eşyalarını İşça’ya gösterir. İşça ise belli etmese de üzgündür. Damini bu sırada İşça’nın okulu..
Kördüğüm 17 Ağustos 2017

Kördüğüm 9. Bölüm 15 Ağustos

Tapasya ve İşça’nın arkadaşlıkları son olaylardan sonra daha da güçlendi. Tapasya’nın karıştırdığı bir kitabın karakterlerini eski mahalleden arkadaşlarına benzetmesi üzerine ikili eski mahalleye gitmeye karar..
Kördüğüm 14 Ağustos 2017
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet - Kısmetse Olur