Kısmetse Olur


Kısmetse Olur Dizisi Başlıyor!

Tüm Türkiye’nin severek izlediği ve evlendirme programlarından biri olan Kısmetse Olur Kanal D’de yayınlandığı sırad KHK kararı ile internet yayıncılığına geçmişti. Bu durum sonrasında reytingler..
Kısmetse Olur 11 Temmuz 2017

Kısmetse Olur 3. Sezon Başlayacak Mı?

Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayan Kısmetse Olur bir çok problem ile karşı karşıya kalmıştı. Özellikle KHK’nın çıkardığı karardan sonra televizyon ekranlarında kalması yasaklanan program..
Kısmetse Olur 22 Haziran 2017

Kısmetse Olur Bitti Mi? Neden Yayınlanmıyor?

Kısmetse Olur programı Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlamıştır. Televizyon yayıncılığının ardından KHK kararı ile internet yayıncılığına dönüş yapmıştır. Kanal D’nin resmi sayfasından bölümlerini yayınlamaya..
Kısmetse Olur 6 Haziran 2017

Kısmetse Olur Tuğçe ve Didem’in Kavgası!

Kısmetse Olur‘da ilginç olaylar yaşanmaya devam ediyor. Görmedikleriniz Duymadıklarınız adı altında paylaşılan bölümler gündeme oturdu. 2. Bölümde ekrana gelen Şehmus ve Emre’nin kavgası çok konuşulmuştu...
Kısmetse Olur 25 Mayıs 2017

Kısmetse Olur’da Daha Önce Görülmemiş Kavga!

Kısmetse Olur geçtiğimiz iki gündür yayınlanmamış sahneleri izleyici ile paylaşıyor. Yeni bölümünü yayınlamayan Kısmetse Olur Görmedikleriniz Duymadıklarınız adı altında eski bölümleri yayınlıyor. Yeni bölümün ekranlara..
Kısmetse Olur 24 Mayıs 2017
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet - Kısmetse Olur