İsimsizler


Payitaht Abdülhamid

Payitaht Abdülhamid Selim Paşa Kimdir?

Payitaht Abdülhamid dizisinde dikkat çeken karakterlerin arasında Selim Paşa karakteri de yerini aldı. Selim Paşa karakterini Taner Ertürkler canlandırıyor. İkinci sezonu ile sevenleri ile Trt1..
İsimsizler 27 Eylül 2017
İsimsizler Handan

İsimsizler Handan Öldü Mü?

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve herkes tarafından bir hayli beğenilen İsimsizler dizisi yeni sezonda bütün ilgiyi üzerine çekti.Uğur Güneş (Fatih), Hande Soral (Handan), Kürşat Alnıaçık..
İsimsizler 16 Eylül 2017

İsimsizler Hatem Kimdir?

İsimsizler dizisi sezon arasında yaptığı yeni oyuncu transferleri ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Dizinin yeni oyuncularını da sürekli sizler için araştırmaya devam ediyoruz. Diziye..
İsimsizler 9 Eylül 2017
İsimsizler Dizisi

İsimsizler Dizisi Yadigar Kimdir?

İsimsizler dizisi tüm heycanıyla hız kesmeden devam ediyor. 2 sezon da Kanal D ekranlarında bizlerle buluşacak olan İsimsizler dizisi kadrosuna bir çok ünlü ismi dahil..
İsimsizler 8 Eylül 2017
İsimsizler Dizisi Tufan

İsimsizler Dizisi Tufan Kimdir?

13. bölümüyle sezon finaline giren İsimsizler dizisi, yaz tatilinde adından oldukça söz ettirdi. İsimsizler dizisi her yeni bir gün dizisine yeni bir transfer yaparak oyuncu..
İsimsizler 6 Eylül 2017
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet