Fi


Fi Dizisi Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

31 Mart 2017’de yayın hayatına başlayan Fi dizisi her açıdan çok beğenildi. Azra Kohen’in Fi, Çi, Pi üçlemesinden diziye uyarlanan Fi’in her bölümü büyük ilgi..
Fi 22 Haziran 2017

Fi Dizisi Can Manay’ın Evi Nerede?

31 Mart tarihinden bu yana toplamda 12 bölüm yayınlayan Fi dizisi 16 Haziran Cuma günü sezon finali ile izleyici karşısına çıktı. Sosyal medyanın sürekli gündeminde..
Fi 19 Haziran 2017

Fi Dizisi Duru’nun Okulu Nerede?

Azra Kohen’in Fi, Çi, Pi üçlemesinden diziye uyarlanan Fi psikolojik, gerilim dizisidir. İlk bölümünü 31 Mart 2017 tarihinde internet üzerinden Puhu Tv’de izleyici ile buluşturdu...
Fi 19 Haziran 2017

Fi Dizisi Nerede Çekiliyor?

Puhu Tv’de yayınlanan ve ilk bölümleri ile çok ses getiren Fi dizisi 12. bölüm ile sezon finali yaptı. Azra Kohen’in Fi, Çi, Pi üçlemesinden uyarlanan..
Fi 19 Haziran 2017

Fi Dizisi Deniz (Mehmet Günsür) Kimdir?

Fi dizisi internet üzerinden yayınlanan ve hayran kitlesi oldukça geniş olan bir dizi. Güçlü oyuncu kadrosu ve cesur sahneleri ile yayınlandığı ilk günden beri çok ses..
Fi 30 Mayıs 2017

Fi Dizisi Göksel Kimdir? Diziye Nereden Geldi?

Son zamanların en popüler dizilerinden olan Fi izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. İnternet üzerinden yayınlanan ve kitap uyarlaması olan Fi en iyi yapımlardan olarak görülüyor...
Fi 27 Mayıs 2017
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.

Adını Sen Koy - Beni Affet - Kısmetse Olur