Dolunay


Dolunay 20. Bölüm Çalan Şarkı

Heycan dolu 20 bölümü arkasında bırakan Dolunay dizisi geçtiğimiz bölümde Dolunay Çalan Şarkı olarak internette uzun bir süre aratıldı. Dolunay dizisinde Fırat’ın doğum günü kutlamasında..
Dolunay 17 Kasım 2017

Dolunay 13. Bölüm Fragmanı 26 Eylül Cuma

Dolunay dizisi dolu dizgin devam ediyor. Son bölümde Nazlı’nın restoranına ortak olan Ferit, Nazlı ile birlikte çalışabilecektir bu da ona yakınlaşma için fırsat çıkarmıştır. Nazlı..
Dolunay 22 Eylül 2017

Dolunay 11. Bölüm Fragmanı 12 Eylül Salı

Nazlı’nın Ferit’ten uzaklaşmak için istifa etmesi üzerine Ferit hiç oralı olmamış ve bu durumu olgunlukla karşılamıştır. İlk başta bu istifa kararını umursamayan Ferit daha sonra..
Dolunay 6 Eylül 2017

Dolunay Blueberry Restoran Nerede?

Dolunay dizisinde son bölümde Ferit, Aslı, Buse ve Fatoş birlikte bir restoranta gitmişti. Gidilen restoran dizide Blueberry Restoran olarak geçiyor. Peki bu şık ve müşterilerine güzel..
Dolunay 16 Ağustos 2017
Dolunay Dizisi Türkü Turan

Dolunay Dizisi Alya Kimdir?

Star Tv ekranlarında karşımıza gelen Star Tv nin başarılı yapımlarından biri olan Dolunay dizisi karakterleri ile göz doldurmaya devam ediyor. Hem oyunculuğu hemde yetenekleriyle dikkatleri..
Dolunay 16 Ağustos 2017
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet