Dizi Program Haber


Nerdesin Birader Jenerik Dizi Müziği

Uzun süredir beklenen dizilerden birisi olan Nerdesin Birader dizisi sonunda tanıtım fragmanını yayınladı. Tanıtım fragmanı izlenince beklendiğine deymiş gibi duruyor. Tanıtım fragmanında dikkat çeken noktalardan..
Dizi Program Haber 22 Ekim 2017

Caner ve Berke Evliliği Yalan Mı?

Esra Erol’un geçtiğimiz yıllarda yaptığı evlenme programında evlenen Berk ve Caner çifti kısa bir süre süren evliliklerinin ardında olaylı bir şekilde ayrılma kararı aldıklarını açıkladılar...
Dizi Program Haber 20 Ekim 2017

Yüz Yüze Nerede Çekiliyor?

Yapımcılığını Tims& B Yapımın üstlendiği bir Show Tv dizisi olan Yüz Yüze nerede çekiliyor belli oldu. Yeni sezonun en iddialı dizilerinden birisi olan Yüz Yüze..
Dizi Program Haber 20 Ekim 2017

Ufak Tefek Cinayetler Dizi Müziği

Ufak Tefek Cinayetler iddialı konusu ve oyuncuları ile yayınlanmaya başladı.Dizinin yönetmenliğini Ali Bilgin ve Deniz Yorulmazer yapıyor. Dizinin senaryosunu ise usta senarist Meriç Acemi yazıyor...
Dizi Program Haber 20 Ekim 2017
Kadın Dizisi Şirin

Kadın Dizisi Şirin Kimdir ?

Hatırladığımız kadarıyla son olarak Gülümse Yeter isimli projede yer alan Seray Kaya ekranlara Fox Tv de yayınlanacak olan dram içerikli Kadın dizisinde yer alacak. Başrollerinde..
Dizi Program Haber 19 Ekim 2017
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet