Çukur


Çukur Dizisi Celal Kimdir?

Dizide yaşanan gelişmelerin sonunda selim karakteri kendini bir pavyona atar. Pavyonda barın sahibinin masasına gelmesi ve tanışmasıyla kendini kahraman olarak tanıtır. Celal Kimdir sorusu aratılan..
Çukur 19 Kasım 2017

Çukur Dizisi Acar Kimdir?

Çukur dizisi karakterleri arasında  Acar karakteri kimdir sorusu son zamanlarda araştırılan başlıklar arasında yer alıyor. Dizinin çocuk oyuncusu Acar karakterini Doğancan Sarıkaya canlandırıyor. Doğancan Sarıkaya..
Çukur 19 Kasım 2017

Çukur Doğukan Kimdir?

Çukur dizisi show tv ekranlarında yayınlanan bölümleriyle nefes kesmeye devam ediyor. Dizinin yeni bölümünde popçu Doğukan karakteri dikkat çekti. Popçu Doğukan Kimdir ? Yayın günü..
Çukur 18 Kasım 2017

Çukur Dizisi Eser Kimdir?

Çukur dizisinde işler oldukça karışmaya başladı. Merak edilen sorulardan birisi Çukur dizisi eser kimdir oldu. Dizide şarkıcı doğukan karakteri menajeri eser karakteirne beş milyon lira..
Çukur 18 Kasım 2017

Çukur Dizisi Çalan Arapça Şarkı 4. Bölüm

Çukur dizisi  bir birinden farklı gelişmelerle izleyenleri ekranlara bağlamaya devam ediyor. Çukur dizisi çalan Arapça Şarkı izleyenler tarafından oldukça beğenilmiş olacakki internette baya aratıldı. Dizi..
Çukur 18 Kasım 2017

Çukur Dizisi Yamaç’ın Okuduğu Şiir

Çukur dizisinde heyecan da aşkta devam ediyor. Dizide Yamaç ve Sena arasındaki aşk günden güne kıvılcımlanmaya ve artmaya devam ediyor. Yamaç ve Sena birbirlerinin gözlerinin..
Çukur 9 Kasım 2017

Çukur Saadet Kimdir?

Show Tv’nin yeni sezonun efsane dizilerinden biri olan Çukur dizisi her yeni bölüm ile ortaya çıkan oyuncuları ile dikkat çekmeye devam ediyor. Dizinin merak edilen..
Çukur 7 Kasım 2017
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet