Çember


Çember Devam Edecek Mi Final Mi Yaptı?

Star Tv’nin alışılmadık bir işi olan her bölümü bir film kalitesinde ki işi Çember Eylül ayında ekranlarımızda olmaya devam edecek. İş o kadar çok sevildi..
Çember 15 Ağustos 2017

Çember Dizisi Yeni Sezona Başlayacak Mı?

Türkiye’de ilk defa televizyon filmi adı altında yayın hayatına başlayan Çember izleyenlerden tam not aldı. İlk bölümü ile oldukça başarılı bir çıkış yaptı ve yakın zamanda son..
Çember 4 Ağustos 2017

Çember Dizisinin Yayın Saati Değişti!

Yapımcılığını Ans Production’ın üstlendiği ve yönetmen koltuğunda Abdullah Oğuz’un yer aldığı Çember film serisi ilk bölümünü yayınladıktan sonra oldukça iddialı bir yapım olduğunu kanıtladı. Türkiye’de..
Çember 16 Temmuz 2017

Çember Dizisi Ne Zaman Bitecek?

Çember ilk bölümü ile 3 Temmuz Pazartesi ekranlara geldi. Bir televizyon film serisi olarak yayın hayatına başladı ve kısa sürede sona erecek. Çember dizisi ne..
Çember 7 Temmuz 2017

Çember Dizisi Volkan (Anıl Altan) Kimdir?

Ekranların yeni televizyon filmi Çember’in başarılı oyuncuları oldukça merak konusu oldu. Son zamanların en farklı ve en ilgi çekici yapımı olan Çember aksiyon dolu sahnelerini..
Çember 26 Haziran 2017

Çember Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Yapımcılığını Ans Productions’ın üstlendiği ve Türkiye’de ilk defa televizyon filmi olarak yayınlanacak olan Çember izleyicisi ile buluşmak için hazırlıklarını tamamladı. Dizinin yönetmenliğini Abdullah Oğuz üstlenecek. 2017 yılının..
Çember 26 Haziran 2017

Çember Dizisi Ayşe (Pelin Akil) Kimdir?

Star Tv ekranlarında yayın hayatına başlayacak olan Çember film serisi olarak izleyici karşısına çıkacak. Daha önce benzeri bir yapım olmadığı için Çember son derece dikkat..
Çember 26 Haziran 2017

Çember Barış (Barış Yağcı) Kimdir?

Ekranlarda yerini almak için hazırlıklarını tamamlayan Çember dizisi son zamanların en iddialı yapımlarından biri olmayı planlıyor. Polisiye film serisi adı altında yayınlanacak olan bölümler merak..
Çember 26 Haziran 2017

Çember Dizisinin Çekimleri Nerede Yapılıyor?

”Çember” film serisi izleyiciler tarafından merak konusu oldu. Yapımcılığını Ans Productions’ın üstlendiği dizinin yönetmenliğini Abdullah Oğuz yapmıştır. Televizyon ekranlarında ilk kez Star Tv’de yayınlanacak olan ‘Çember‘ son..
Çember 26 Haziran 2017
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet - Kısmetse Olur