Bizim Hikaye


Bizim hikaye Filiz'in annesi

Bizim Hikaye Filiz’in Annesi Kim?

Bizim Hikaye dizisi fox tv ekranlarında seyirci tarafından izlenilip çok beğenilen diziler arasında yerini aldı. Dizide dikkatleri üzerine çeken Filiz karakteri herkes tarafından çok beğenildi...
Bizim Hikaye 1 Kasım 2017

Bizim Hikaye Dizisi Cemil Kimdir?

Bizim Hikaye dizisi bütün hızı ile devam ediyor. Hala reyting sıralamalarında ilk sırada yer alamamış olan dizinin bu başarıyı yakın zamanda yakalayacağına dair herkesin içinde..
Bizim Hikaye 21 Ekim 2017

Bizim Hikaye Tufan Kimdir?

Sonunda Fox Tv’nin beklenen dizisi Bizim Hikaye yayın hayatına başladı. Yayınlandığı ilk bölümü de beklenen ilgiyi görmüş gibi. Dizinin oyuncularının da kim olduğu merak edilen..
Bizim Hikaye 18 Eylül 2017

Bizim Hikaye Fikret Kimdir?

Bizim Hikaye yeni sezon hazırlıklarını tamamlmış ve üç bölüm kadar çekimlerini bitirdi. Bu yazın en çok konuşulan dizilerinden olan Hazal Kaya’nın yeni dizisi bizim hikaye..
Bizim Hikaye 12 Eylül 2017

Bizim Hikaye Tülay Kimdir?

Yeni sezonda Fox Tv’de başlayacak olan Bizim Bizim Hikaye dizisinin fragmanları dönmeye başladı. Oyuncu kadrosu ile ilgili haberleri de sürekli sizlerle paylaşıyoruz. Dizinin son öğrendiğimiz..
Bizim Hikaye 24 Ağustos 2017

Bizim Hikaye Dizisi Hikmet Kimdir?

Dünyaca ünlü bir dizinin uyarlaması olarak ekranlara gelecek dizinin yankıları her geçen gün sürüyor. Cast ekibinin bitip çekimlerine de çoktan başlanmış olan dizi ekranlara gelmeye..
Bizim Hikaye 21 Ağustos 2017
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet