Bizim Hikaye


Bizim Hikaye Dizisi Hikmet Kimdir?

Dünyaca ünlü bir dizinin uyarlaması olarak ekranlara gelecek dizinin yankıları her geçen gün sürüyor. Cast ekibinin bitip çekimlerine de çoktan başlanmış olan dizi ekranlara gelmeye..
Bizim Hikaye 21 Ağustos 2017
Bizim Hikaye Ömer Sevgi

Bizim Hikaye Dizisi İsmet Kimdir?

Burak Deniz ve Hazal Kaya’nın boşrollerinde yer aldığı Bizim Hikaye dizisi oyuncu kadrosu ile tüm dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Oyuncu kadrosunun en küçük üyesi..
Bizim Hikaye 21 Ağustos 2017
Zeynep Selimoğlu

Bizim Hikaye Dizisi Kiraz Kimdir ?

Fox tv ekranlarının yeni projeleri arasında yer alan ve yabancı bir dizi olan Shameless dizisinin uyarlaması Bizim Hikaye Dizisi yeni sezonda fox tv ekranlarında olacak...
Bizim Hikaye 21 Ağustos 2017

Bizim Hikaye Dizisi Rahmet Kimdir?

Bizim Hikaye dizisi daha başlamadan çok konuşulmuş ve merak edilmişti. Hazal Kaya ve Burak Deniz’in başrollerinde olduğu dizi Shameless’tan uyarlama olarak ekranlara geliyor. Dizinin merak..
Bizim Hikaye 19 Ağustos 2017

Bizim Hikaye Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Yapımcılığını Med Yapım’ın üstlendiği dizi Amerikan yapımı Shameless’in Türkiye uyarlaması olarak karşımıza çıkacak. Uzun süredir çalışmalarına devam eden dizi ekibi çekimlere başladı. Bizim Hikaye dizisinin oyuncu..
Bizim Hikaye 1 Ağustos 2017

Bizim Hikaye Filiz (Hazal Kaya) Kimdir?

Amerikan yapımı olan Shameless’in Türkiye’ye uyarlanmış hali olarak izleyici karşısına çıkacak olan dizi için oyuncu kadrosundaki çalışmalar tamamlandı ve dizi karakterleri de belli oldu. Dizinin..
Bizim Hikaye 31 Temmuz 2017

Bizim Hikaye Dizisi Nerede Çekiliyor?

Shameless dizisini Türkiye’ye uyarlayan ve oyuncu kadrosunun oldukça sağlam olduğu dizi yakın zamanda izleyicisi ile buluşmak için hazırlıklara başladı. Uzun zamandır başlaması beklenen çekimler başladı..
Bizim Hikaye 31 Temmuz 2017

Bizim Hikaye Dizisi Barış Kimdir?

Amerikan yapımı Shameless’in Türkiye’ye uyarlanmış versiyonu olan Bizim Hikaye’nin oyuncu kadrosu tamamlandı ve karakterleri de belli oldu. Dizinin baş rol oyunculuğunu Hazal Kaya ve Burak..
Bizim Hikaye 31 Temmuz 2017
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet - Kısmetse Olur