Deli Divane 167.-168. Bölümde Neler Olacak Özeti ve Fragmanı 9-10 Ocak

Deli Divane 167.-168. Bölümde Neler Olacak Özeti ve Fragmanı 9-10 Ocak

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Deli divane adım adım finale doğru yaklaşıyor. 188. Bölümde final olacak yapımda bakalım yeni bölümlerde neler olacak Deli Divane 167.-168. Bölümde Neler Olacak Özeti ve Fragmanı 9-10 Ocak pazartesi ve salı günleri kanal 7 de deva edecek kaldığı yerden.. Uzun özeti sizlere sunuyoruz..

Avni ve Malti’den kurtulan Rajvans ailesinin sevinci, Sadhana’nın hastaneden taburcu olması ile iki katına çıkar. Vasundhara, Sadhana’nın iyileşmesine sevinse de utancından onunla konuşamaz. Sadhana, Vasundhara’yı çok sevdiğini ve artık eskisi gibi mutlu olmalarını söyler. Interjit ise Vasundhara’nın aileyi birleştirmek için çabalamasına memnun olur. Her şey düzelmişken gazetede çıkan haber, Ragini ve Ranvir’in huzurunu kaçırmaya yeter. Ragini ise bu olayı Sadhana’dan saklamaları gerektiğini söyler.

Deli Divane 167.-168. Bölüm fragmanı videosu 9 ocak

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 7 Ocak 2017
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet