Çukur Dizisi Aliço Kimdir?

Show Tv’nin uzun süredir çalışmaları devam eden dizisi Çukur‘un sonunda ilk bölümünün ne zaman yayınlacağı belli oldu. Çukur dizisinin karakterleri de yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Bilindiği gibi Çukur dizisinde bir çok karakter İçerde dizisinde de yer almıştı.

Dizinin önemli karakterlerinden biriside muhakkak ki Aliço olacak. Aliço İçerde dizisinin davutudur. Dizide İdris’in adamı olan Aliço çöp toplayarak para kazanır. Sokakta ki herşeyden de haberi vardır. Askerde yaşadığı bir travma yüzünden bu hayatı seçmiştir. Zeki ve acımasız bir karakter olan Aliço’ya hayat veren isim Rıca Kocaoğlu‘dur.

Rıza Kocaoğlu Kimdir?
1979 İzmir doğumlu olan oyuncu Dokuz Eylül Üniversitesi mezunudur. Oyunculul bölümünden mezun olan oyuncu ilk kez Bana Şans Dile isimli film ile oyunculuğa profesyonel anlamda başlamıştır. Bir çok dizi ve filmde yer alan ve adından hep söz ettiren Kocaoğlu koyu da bir Göztepe taraftarıdır.

Çukur Dizisi Muhittin Kimdir? Öğrenmek İçin Tıklayınız…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , , Eklenme Tarihi: 17 Ekim 2017
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet