Cnn Türk Gece Görüşü Sunucusu Hande Fırat Kimdir?

Kendi kitlesine sahip olan haber kanalı Cnn Türk‘te yeni bir programa başlama kararı alındı.Programın ismi ise Gece Görüşü olarak belirlendi. 5 Ekim gününden itibaren her perşembe günü yayınlanan programın sunucusu ise Hande Fırat oldu.

Her Perşembe günü 21:00’de ekranlara gelen programda Hande Fırat siyaset konuşacak. Siyasetin nabzının tutulacağı programda yandaş olmadan her siyasi partiye eşit bir şekilde kalarak gelişmeler yorumlanacak.

Hande Fırat Kimdir?
1974 doğumlu olan sunucu Ankara’da dünyaya gelmiştir. Ankara Tevfik Fikret Lisesi’ni bitiren Fırat Ankara Üniversitesi mezunudur. Radyo ve Televizyon mezunu olan sunucu Başbakanlık muhabiri olarakta çalışmıştır.15 Temmuz günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yaptığı FaceTime görüşmesi kariyerinin zirve olayıdır. Nehir adında bir kızı olan sunucu plates ve resime gönül vermiş.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 12 Ekim 2017
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet