Çağatay Ulusoy Yeni Dizisi Ne? Hangi Projede Yer Alacak? 2017-2018

Çağatay Ulusoy’un yeni dizisi ile ilgili haberler gün geçtikçe ortaya çıkıyor. Tabi ki dizide başrol olarak bulunacak oyuncunun yeni dizisi merakla bekleniliyordu. Ezel ve Suskunlar gibi başarılı senaryoları yazan ünlü senarist Pınar Bulut dizinin senaryosunu yazacak. Peki Çağatay Ulusoy’un yeni dizisinin ismi ne?

Çağatay Ulusoy yeni dizisinin çıkacağı haberlerini de kendi sosyal medya hesabından doğruladı. En son İçerde isimli fenomen diziyi yapan ve akıllara sarp olarak kazınan ünlü oyuncu sosyal medya hesabından bir video paylaştı ve haberlerin doğru olduğunu söyledi. Yeni dizisi için çok heyecanlı olduğunu sevenleri ile paylaştı.

Çağatay Ulusoy’un Yeni dizisinin konusu ne? Yeni dizinin ismi ise henüz netleşmedi. Yapımcılığını O3 Medya’nın yaptığı Behzat Ç. dizisi ile ünlenen Ercan Mehmet Erdem de bu proje de senarist olarak bulunacak. Dizi bir dijital platformda yayınlanacak ve tüm dünya aynı anda diziye ulaşabilecek. Karakalem ve Bir Delikanlının Tuhaf Hikayesi adlı romanlarından uyarlama bir iş olacak.

 

 

Kefaret Dizisi Oyuncu Kadrosunu Öğrenmek İçin Tıklayınız…

Dolunay Dizisi Blueberry Restoran Nerede? Öğrenmek İçin Tıklayınız…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 17 Ağustos 2017
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet