Bir Garip Aşk 96.-97. Bölüm Özeti ve Fragmanı (26-27 Şubat) Kanal 7 de..

Bir Garip Aşk 96.-97. Bölüm Özeti ve Fragmanı (26-27 Şubat) Kanal 7 de.. Aarav tanıdıkça Kuşhinin ilgisi artar, Arnav’ı kıskanmaya başlayan Khushi, geçmiş yaşantısında Sheetle ile nasıl bir yaşamda olduğunu merak edip soruşturmaya başlar.. Bu sırada beliren bazı bilgiler Khushi’nin ilgisini alakasını daha da artıracaktır. Kuşhi bu olayların etkisinden kurtulmak için bir yol bulur ve uygular..

 

Arnav’ın konuşmaları tıpatıp aynıdır Aarav ile. Onların aynı olan özellikleri Manaroma’nın benzetmeleri Khushi’nin bu durumdan etkilenmesine ve adeta kabuslar görmesine sebep olur.. Sheetle ve Arnavın neler yaşadığını merak eden Khushi, ikiliyi çok kıskanmaktadır. Bu sırada Aarav’ı doktora götüren Sheetle’a eşlik ederek ondan bir şeyler öğrenmeyi umut eden Khushi, Aarav’ın da şeker hastası olduğunu öğrenince oldukça endişelenir.

 

Artık Khushi’nin DNA testi yapmaktan başka çaresi kalmamıştır. Aarav, Khushi’nin de tahmin ettiği gibi acaba Arnav’ın oğlu mu? İşte bunu öğrenmenin tek yolu Dns testidir ve bunu yaptırır. Sizce Arnavın Oğlu mu?

Bir Garip Aşk 96.-97. Bölüm Özeti ve Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 25 Şubat 2017
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet