Bir Garip Aşk 50.-51. Bölüm Özeti ve Fragmanı (11-12 Ocak)

Bir Garip Aşk 50.-51. Bölüm Özeti ve Fragmanı (11-12 Ocak)

Sevilerek izlenen Hint dizimizin yeni bölümünde neler olacak neler yaşanacak izleyip görmek için sayfamıza hoş geldiniz… Bir Garip Aşk 50.-51. Bölüm Özeti ve Fragmanı (11-12 Ocak) çarşamba ve perşembe günleri kanal 7 de..

Bir Garip Aşk 50.-51. Bölümde neler olacak neler yaşanacak: Her fırsatta bu düğüne karşı duyduğu hoşnutsuzluğu dile getiren Manaroma’ya rağmen Payal ve Akash hayatlarını birleştirmiştir.

Bir Garip Aşk’ın 11 Ocak 2017 çarşamba günü yayınlanacak 50. bölümünde neler olacak neleryaşanacak özeti şöyle:

Etrafta Arnav’ı göremeyen Akash, o gelmeden düğüne başlamak istemediğini söyler. Bu sırada Khushi de ortalıkta gözükmemektedir. Bu durum kalabalığı meraklandırırken Shyam’ın kıskançlık ve öfke duygularını ortaya çıkartır. bu sırada Arnav ise Khushi’ye reddedemeyeceği bir teklif yapmakla meşguldür.

Ablasının mutluluğunun yarım kalmaması ve Lucknow’da yaşananların tekrarlanmaması için Khushi büyük bir fedakarlık yapmayı kabul eder.  Arnav’ın bu büyük teklifi ne? Madhumati’nin bu durum karşısındaki tepkisi ne olacak?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 9 Ocak 2017
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet