Bir Garip Aşk 44.-45. Bölümde Neler olacak Fragmanı Özeti 5-6 Ocak Cuma

Bir Garip Aşk 44.-45. Bölümde Neler olacak Fragmanı Özeti 5-6 Ocak Cuma

Kanal 7 ekranlarında sevilerek izlenen ve her bölümü ile çok ilgi gören sevilen dizimizde bu hafta perşembe ve cuma günleri neler yaşanacak izleyip göreceğiz. Güzel hint dizisinde artık sansürlenmiş kısımlarda ekrana gelmeye başlayacak. Bir Garip Aşk 44.-45. Bölümde Neler olacak Fragmanı Özeti 5-6 Ocak Cuma

Raizada ve Gupta aileleri arasındaki rekabetin devam ettiği dans yarışmasın da üstünlük Raizada dır. Arnav’ın sahnede Khushi’ye eşlik etmesinin ardından Gupta ailesi yarışmayı kazanır. Onun kendinden beklenmeyen bu hareketi ile birlikte salondakiler şaşkına döner. Arnav artık Khushi ile ilişkilerinde belirgin değişmeler olduğunu görmeye başlamıştır.

Raizada ve Gupta aileleri arasındaki yarışmada üstünlüğü kuran aile Raizada ailesi olmak üzeredir. Sıra Khushi’nin dansına geldiğinde ise partneri ise ortalıklarda görünmemektedir. Arnav ise bu sırada ortadan kaybolmuştur ve Khushi’ye dansında eşlik etmek için sahnede belirir!

Anjali’den kurtulmak isteyen Shyam ise planlarını devam ettirir ve iyice tehlikeli olmaya başlamıştır. Akash ise evde düzenlenen parti ile birlikte Payal’e daha yakın olabilmek için NK’dan yardım alır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Bir Garip Aşk 44.-45. Bölümde Neler olacak Fragmanı Özeti 5-6 Ocak Cuma (1 Yorum)

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 4 Ocak 2017
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet