Bir Garip Aşk 36.-37. Bölüm Fragmanı ve Özeti (28-29 Aralık)

Bir Garip Aşk 36.-37. Bölüm Fragmanı ve Özeti (28-29 Aralık)

Kanal 7 ekranlarında sevilerek izlenen Bir Garip Aşk’ın 28 Aralık 2016 Çarşamba günü yayınlanacak 36. bölüm özeti ve 29 aralık perşembe ekrana gelecek olan 37. bölüm özeti şöyle: 

Bir Garip Aşk 36. Bölüm Özeti (28 Aralık çarşamba) Lavanya, Arnavla yaşadığı her şeyi Khushi ile paylaşır ve Lavanya ile Arnav nişan yapıncaya dek bu sırrı gizli tutmasını ister. Ancak Arnav içinde bulunduğu durumdan kurtulmak için Lavanya’ya dan ayrılmak istediğini söyler. Bu durum Lavanya için oldukça kötü bir durumdur. Khushi ise içinde yaşadığı aşka rağmen Lavanya’nın kalbini kırdığı için Arnav’a sitem edip bağırır.

Yaşanan bu ayrılıktan hemen sonra Lavanya’nın evden gitmemesi için önüne geçerek onu bu kararından vazgeçirmek ister. Nani, Lavanya’dan ayrılma kararı aldığı için Arnav’a oldukça kızmıştır ve ona bu kararının asıl sebebinin ne olduğunu, karar vermesinin arkasında hangi sebeplerin olduğunu açıklamasını ister. Ancak Lavanya herkese bunun karşılıklı alınmış bir karar olduğunu bu sebeple de evden ayrılma kararından geri dönmek istemediğini söyleyerek Raizada ailesi ile vedalaşır.

Bir Garip Aşk 37. Bölüm Özeti (29 Aralık perşembe) Bu arada Khushi hayatındaki önemli değişikliklerin arefesinde yeni bir karar alır. O Artık Shaym hakkında açıklama yapmak ve konuşmak istememektedir. Anjali Raizada evindekiler dışında, Arnav’ın Lavanya’dan ayrılma kararı almasını destekleyen tek kişidir. Öte yandan Manaroma Sidney’den gelen özel misafiri Nanda’yı karşılamanın telaşındadır.  Sidney’den gelen özel misafiri Nanda kimdir?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 27 Aralık 2016
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet