Bir Garip Aşk 32.-33. Bölüm Özeti ve Fragmanı (24-25 Aralık Hafta sonu Kanal 7)

Bir Garip Aşk 32.-33. Bölüm Özeti ve Fragmanı (24-25 Aralık Hafta sonu Kanal 7)

Akash, Payal ile evlenmek istediğini uzun süredir söylemek istiyordu ve artık vaktinin geldiğini düşünür oan evlenmek istediğini söyler. Khushi ve Arnav ise bu evliliğin ucundan tutmak onlara yardımcı olmak için, Manaroma’nın istememesine rağmen birlikte hareket etmeye başlar.

Bir Garip Aşk’ın 25 Aralık 2016 pazar günü yayınlanacak 33. bölüm özeti şöyle:

Aile içinde Yaşanan olayların ardından Akash ve Payal arasındaki sevgi bağı hızla güçlenmiştir. Akash, bu evlenme konusundaki yardımlarından sonra Khushi ve Arnav’a teşekkür eder. Manaroma ise çok zengin ve varlıklı bir aileyi evlerine davet ederek kızlarının Akash ile evlenmesini isterler.

Ancak bu durumu asla kabul etmek istemeyen ve büyük tepki gösteren Akash, ailesine Payalı sevdiğini ve onunla evlenmek istediğini söyler. Tüm aile Gupta ailesinden bir gelinin eve gelecek olmasına çok sevinirken Manaroma ise Payal’i arayıp ona ağzına geleni söyleyecektir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Bir Garip Aşk 32.-33. Bölüm Özeti ve Fragmanı (24-25 Aralık Hafta sonu Kanal 7) (1 Yorum)

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 23 Aralık 2016
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet