Bir Garip Aşk 30.-31. Bölüm Özeti Tüyoları Fragmanı (22-23 Aralık Kanal 7)

Bir Garip Aşk 30.-31. Bölüm Özeti Tüyoları Fragmanı (22-23 Aralık Kanal 7)

Kanal 7 de sevilerek izlenen ve her bölümü ile merak edilmeye başlanan tekrar bölümlerine daha önce sansürlenmiş kısımları da eklenen Hint dizisi Bir Garip Aşk 30.-31. Bölüm Özeti Tüyoları Fragmanı (22-23 Aralık Kanal 7) de ekrana gelecek.

Khushi’nin malum olaylar sonrasında işten ayrılma kararı aldığını duyan Anjali çok üzülür. Hastanedeki ileri bitmemiş olan Devyani bir yolunu bulup işten çıkmamasını sağlamaya çalışır.

Bir Garip Aşk dizisi 30.bölümü ile 22 Aralık Perşembe günü kanal 7 de yayınlanacak ve özeti şöyle: 

Khushi, Anjali’yi telefonla arar ve artık işe gitmeyeceğini açıklar. Raizada malikânesinde bir daha artık bulunmayacağını işe gelmeyeceğini söyler. Lavanya, Khushi ile yaşadıklarını anılarını geçmişini ne varsa Arnav’a anlatır ama bu sırada onun çok sinirlendiğini fark eder.

Devyani ise Anjali’den ne yapıp edip Khushi’nin işe devam etmesini yardımcı olamsını ister. Diğer taraftan Shyam ise evlilik hazırlıklarına çoktan başlamıştır. Khushi ve Arnav’ın evlenecek olmalarına binaen neden böyle mutsuz göründüklerini merak edenler olur, ve bu durum ailelerinin çok dikkatini çeker. Lavanya’nın yaptığı hata Devyani’yi çileden çıkaracaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Bir Garip Aşk 30.-31. Bölüm Özeti Tüyoları Fragmanı (22-23 Aralık Kanal 7) (1 Yorum)

  1. Salam kim bir qarib aşk serialına baxıbsa mənə deyə bilərsiz kuşi ilə lavanyanın dostluğu necə olacaq kuşinin arnavla evləndikdən sonra

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 20 Aralık 2016
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet