Beni Affet Mine Kimdir?

Star tv ekranlarında seyirci ile buluşan Beni Affet dizisi bu sezon yaptığı oyuncu transfeleri ile dikkatleri üzerine çekti. Son transfer Mine karakteri oldu. Bu yazımızda sizlere Beni Affet dizisi Mine kimdir sorusunun cevabını vereceğiz.

Beni Affet dizisinde mine karakteri, Cüneytin zor anlarında yanında olan ve Cüneyt’e yakın olan bir karakter olarak dikkat çekiyor. Mine karakterine can veren oyuncu Pırıl Ertem olarak belirlendi. Diziye dahil olduğu andan beri dikkatleri üzerine çeken mine karakteri, yeni bölümlerde bir hayli bahsedeceğimiz karakter arasında yer alıyor.

İleirki günlerde yaşanacak gelişmeler merakla beklenmektedir. Beni Affet dizisine yeni dahil olan Mine karakterinin ilk oyunculuk deneyimi gibi duruyor. Ankarada çekilen bu dizi, Ankara’nın oyuncuları yetiştirdiği bir okul haline geldi. Beni Affet Mine karakterine can verecek PIRIL Erteme oyunculuk hayatında başarılar diliyor.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 13 Ekim 2017
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet