Beni Affet 1253. Bölüm Özet ve Tüyoları 13 Kasım

Yılların eskimeyen dizileri arasında olan Beni Affet 1253. Bölüm Özet ve Tüyoları bu yazımızda sizler için paylaşacağoz. Star Tv ekranlarının fenomen dizileri arasında olan Beni Affet dizisi özet ve tüyolarını güncel olarak sitemizden takip edebilirsiniz.

Feride’ye karşı artık uzak durma kararı almış olan Yaman, Feride’nin bu çabalarına karşı ne cevap vereceği merak konusu haline gelmiştir. Feride, Cüneyt ile bu konu hakkında konuşmaya karar verir. Fakat Cüneyt ile buluşacağı yerde Osman’ı karşısında görmesi onu bir hayli şaşırtır. Zeynep, Pınar’ın kaçırılmasından dolayı çok kötü anlar yaşamaya başlamıştır. Toprak, sözde Pınar’ı kurtarmak için şirketten para almaya çalışırken, Ateş’in polisi armaakta ısrarcı olması ikili arasında ki gerilime sebep olur.

Bu süreçte Ateş’in yanında olan Sevgi, Toprak’ın Ateş hakkında söylediği inanılmaz şeyleri duyar. Lerzan, kendisinden para isteyen Şahin’e kimsenin beklemediği bir teklif ile cevap verir.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 12 Kasım 2017
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet