Beni Affet 1096. Bölüm Özeti Videosu (12 Ocak PERŞEMBE)

Beni Affet 1096. Bölüm Özeti Videosu (12 Ocak PERŞEMBE)

STAR TV DE PERŞEMBE GÜNÜ YAYINLANACAK OLAN BENİ AFFET 1096. BÖLÜMDE NELER OLACAK NELER YAŞANACAK. Beni Affet’in 12 Ocak 2017 Perşembe günü saat 14.45’de yayınlanacak 1096. bölüm özeti şöyle:

Beni Affet 1096. Bölüm Özeti Videosunda Feride kızını hastanede görünce telaşlanır. Ona Cüneytin iyi bakmadığını düşünerek çok üzülür.

Beni Affet 1096. Bölüm Özeti Videosunda neler olacak: Kara kışta evlerinden olan Sevgi ve Şahin, Onur’dan yardım isterler. Umut ise olanlara çok öfkelidir. Kayacan ailesinin imdadına yetişen Onur, annesinin yaptıklarını öğrenir. Bahar’ı küçümseyen Harika ve Firdevs, Bahar’ın iyi niyetli ve kendinden emin tavırları karşısında sinir olurlar. Karısını geri kazanmaya çalışan Mahir, Kader’i konuşmaya zorlar. İkili arasında neler konuşulacaktır?

Beni Affet 1096. Bölüm Özeti 12 Ocak perşembe: Feride’nin temiz kalbi ve dürüstlüğünden etkilenen Ahmet, onu ziyarete gelir. Feride’nin çalıştığı yeri de öğrenen Ahmet’in, Feride’yle ilgili aklında bir fikir vardır. Cüneyt, ateşlenen Güneş’i hastaneye getirir. Kızını hastanede gören Feride ise telaşlanır. Osman ise Muammer’in teklifini kabul etmeye karar verir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 1096. Bölüm Özeti Videosu (12 Ocak PERŞEMBE) (1 Yorum)

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 9 Ocak 2017
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.

Adını Sen Koy - Beni Affet - Kısmetse Olur