Arka Sokaklar 421. Bölüm Fragmanı Selin ve Mesut Kaçırıldı Kurtulacaklar mı?

Arka Sokaklar dizisi 421. Bölüm Fragmanı Selin ve Mesut Kaçırıldı Kurtulacaklar mı?

Arka Sokaklar 421. Bölümün Fragmanı biraz önce yayınlandı. Selin ve Mesut kaçırıldı. Olağanüstü gelişmelerin yaşanacağı 421. bölümde başka neler olacak izleyip göreceğiz. Mehmet vuruluyor, Melek iseölümden dönüyor. Melek öldü sanıp panik yapıyorlar. Selin ve Mesut Kaçırıldı bu bölümde..

Yeni bölümde dizimize Müfettiş Veysel Şahin geliyor. Peki kimdir bu Arka Sokaklar dizisindeki Müfettiş Veysel Şahin rolü karakteri kimdir. Kısaca Bilgi verelim istedik.

Oktay Gürsoy Müfettiş Veysel olarak dizimize dahil oldu 16 aralık cuma günü.. Müfettiş Veyselin hayatı Rıza Baba’nın çok eskiden vermiş olduğu bir karar ile tamamen alt üst olmuştur. Müfettiş Veyselin asıl amacı intikamdır. Davalar ve itirazlar neticesinde mesleğine geri dönse de asıl amacı Rıza Baba’dan intikamını almaktır. Bakalım neler yaşanacak yeni bölümde..

Arka Sokaklar dizisi 421. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 11 Aralık 2016
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet