Anne 5. Bölüm Fragmanı Özeti 22 Kasım Salı

Anne 5. Bölüm Fragmanı Özeti 22 Kasım Salı

Anne 5. Bölüm Fragmanı Özeti 22 Kasım Salı günü kaldığı yerden devam edecek. Anne dizisi 5. Bölüm Fragmanı neler olacak tüyoları Özeti 22 Kasım Salı

Anne dizisi 5. bölüm özeti; Turna artık okula başlayacaktır. Cahide ve ailesiyle de iyice kaynaşmaya başlamıştır. Ancak yine sorun onların peşini bırakmamaktadır. Turnanın annesi İstanbula gelmiştir ve Zeynep öğretmenden neden Turna (Melek)’in defterinde adının yazdığı ve ona ne gibi bir iyilik sevgi bağı kurduğunu öğrenmeye çalışır.

Şule, Zeynep’in peşini bırakacak mı? Yoksa onu takip edip Turna’nın izini bulacak mı? Zeynep ve Turna artık normal bir hayata dönmeye çalışırken bazı sorunlar çıksa da yine de onalr anne kız ilişkisini daha kuvvetli bir şekilde yaşamaya çalışırlar.

anne-dizisi-zeynep-ve-turna

Anne dizisi 5. bölüm özeti resimleri hepsi sitemizde. Yorumlarınızla Anne dizisinden beklentilerinizi ve nasıl bulduğunuzu bize yazabilirsiniz.

anne-dizisi-yeni-bolumde-sule-cikip-geliyor

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 15 Kasım 2016
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet