Altın Tepsi Dizisi Nerede Çekiliyor

Sezona en çok hazırlanan kanallar arasında olan atv, yeni dizileriyle gündeme bomba gibi düşmeye devam ediyor. Altın Tepsi dizisi atv ekranlarında karşımıza gelecek. Atv yaptığı büyük projeleri devam ettirirken bunun yanı sıra başlattığı yeni projelerede bir hayli önem veriyor ve yükseltme çalışmaları yapıyor. Büyük yarışta elinden geleni yapan Atv dizileriyle bir hayli kendinden söz ettirecek.

Altın Tepsi Dizisi başrol oyuncuları Talat Bulut ve Onur Tuna gibi iki başarılı isme emanet ediyor. Kadın başrol oyuncusunun henüz belirlenmediği dizide bomba gibi bir süpriz bizi bekliyor. Çekimlere Ağustosun 2-3 . haftasında başlayacak olan Altın Tepsi Ekim ayı gelmeden ekranlarda yerini almayı hedefliyor.

Altın Tepsi Dizi Seti Nerede?
Herkesin merakla beklediği altın tepsi dizisi sizinde bildiğiniz gibi İstanbulda çekiliyor. Dizi İstanbulun lüks semtlerinde çekilmeye başlandı ve sizlerinde her an hayatta karşılaşa bileceğiniz gideceğiniz hemen her yerde çekim yapılacaktır. Bu yüzden halk ile iç içe olan bu dizi halkı kucaklar yapısı ile milyonları ekran başına kitleyecektir.
Altın Tepsi Dizisi Çekimleri

Altin Tepsi Dizisi Oyuncu Kadrosu Ve Detayları

Adını Sen Koy 116.-120. Bölüm Özetleri TÜYOLARI (27 Şubat – 3 Mart)

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 12 Ağustos 2017
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet