Adını Sen Koy’un Ökkeş’inden Senaristlere Sitem

Adını Sen Koy dizisinin yapım ekibinin değişmesi ve senaristlerin senaryo üzerinde oynamaları ünlü oyuncu Atilla Pekdemir‘i üzdü. Bu olaylara ilişkin açıklamasını da yaptı. Atilla Pekdemir yani Adını Sen Koy Ökkeş karakterinin diziden ayrılma nedeni sağlık sorunları sanılıyordu fakat işin asıl yüzü öyle değilmiş.

Atilla Pekdemir 10 Ekim günü kendi sosyal hesabında yaptığı açıklamaya göre diziden ayrılmalarının kendi kararları olmadığını hatta bu ayrılıkların nedenlerini bile bilmediklerini açıkladı. Bu olaylar karşısında da suskunluğunu ilk kez bozmuş oldu.

Atilla Özdemir mesajının sonunda ise bu yapılan haksızlıklara karşı izleyicinin en doğru kararı vereceği şeklinde bir not bırakmış. Yani dizinin izlenmemesi için bir temenni notu yayınlamış Özdemir. Biz de olayı siz değerli okurlarımıza bırakıyoruz.

Adını Sen Koy 39. Hafta Resmi Fragmanı İçin Tıklayınız…

İşte Atilla Pekdemir’in Yayınladığı Sitem Dolu Yazı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Adını Sen Koy’un Ökkeş’inden Senaristlere Sitem (2 Yorum)

 1. Adını Sen Koy dizisinin senaristi nasıl bir insan ya acemi,amatör bilinçsiz biri 8 oyuncu diziden alınırmı senmi oynayacaksın amatör senarist.Yapımcıya bak hizaya gel dizinin içine yapmışlar. Lanet olsun birde Zebranın babası çıktı ortaya,ölü gibi baygın bakan amatör diziye hiç mi hiç yakışmayan acemi bir sabah iticimi itici.Bu diziye lanet olası senarist çok acil olarak Yasemin,Demir,Mert,Leyla Beton iyi olarak tabi hemen diziye girsinler Ökkeş dahil gelsinler .Alev hariç bune ya aptallık böyle giderse asla izlenmeyecek bu dizi Allahım kabus ya resmen kabus kazadan nasıl kurtuldular o bile gösterilmedi yapımcı da senarist de diziyi bıraksınlar iğrenç halde ya Şirket dahi yok edilmiş bu ne bu ne bu ya kabus.

 2. dizinin fisini cektiler
  yan oyunculai cikardilar yerlerine aldiklarida bi alem
  önceki yönetmen ve oyunculari degistirdiler hic iyi yapmadilar
  önceki yönetmenler ve oyuncular olmadan nereye kadar gider bilinmez
  artik izlenmeler düstü 3,5 kisiyle onlarda yapmacik itici hic sevilmediler bu dizi bitti
  hala merti ökkesi kullanmaya devam ediyorlar untanmadam
  demiride kullandilar adam diziden cikali aylar olmus demir le telefonda konusuyorlar senaristlermi yapimmi ynetmen mi
  bilemiyoruz ama oyuncalar bi soguk eski cekiciligi kalmadi
  ilk 10 bölümleri tekrar tekrar bakiyoruz olaylar sürükleciydi
  sonraki bölümlerde hic fena degildiler ama bu 181 den sonrasi icin dicek söz bulamiyorum

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 12 Ekim 2017
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet