Adını Sen Koy 81.-85. Bölüm Tüyoları Özetleri (9-13 Ocak)

Adını Sen Koy 81.-85. Bölüm Tüyoları Özetleri (9-13 Ocak)

Trt1 ekranlarının sevilen dizisi Adını Sen Koy 81.-85. Bölüm Tüyoları Özetleri (9-13 Ocak) günlerinde kaldığı yerden devam edecek. Ömerin Vurulması sonrasındaki gelişmeler ile sizlerle olacağız. Detaylı tüyolar birazdan geliyor… Adını Sen Koy 81.-82. Bölümde neler olacak Tüyoları Özeti (9-10 Ocak)

 

 

Adını Sen Koy 81. Bölüme damga vuracak olan olay elbette Ömerin vurulmuş olması.. Kimbilir belkide Yeneri affettiğine pişman olacak ama içinde kin beslemeyen Ömer onun çıkması için gerekli belgeleri imzalamış ve Yener serbest kalmasından sonra fırsatını gözleyip Ömeri vurmak için planını devreye koymuştur.

Dağ evinde Ömerin karşısına dikilip onu vurması sonrasında işler yinede Yenerin istediği gibi gitmeyecektir. Amacı Ömeri vurup Zehranın kendisine kalmasıydı Yenerin ama hiç de öyle olmadı.

Ömer kolundan vurulmuştu ve ölmeyecekti. Ömerin ölmemesi bir yana Zehra ilk önce çok korksa da aralarındaki romantik dakikalara engel olamayacaklar ve bu olay Ömer ile Zehrayı birbirine daha çok yaklaştıracaktır.

Yener yine ıskalamış kazanan ise Ömer olmuştu. Çünkü Zehra daha büyük bir aşk ve sevgiyle Ömerin gözlerinin içine bakmakta diğer yandan da Ömerin yarasını iyileştirme telaşındadır. Dağ evinden ayrılırken bu güzel zamanların ardından daha çok aşık ve içlerindeki sevgi daha da artmış şekilde çıkacaklardır..  Kısa Not: Aşk zor zamanda belli olur.. Son bölümdeki Yenerin Zehrayı boğazından tutup silahı da Ömere doğrulttuğu sahne Zehranın Ömerin öünüe geçerkenki bakışları ve silahın ateşlenmesi.. zaten bakışmaları ile izleyenleri bitirdi.. İşte o sahne..

9 ve 10 Ocak günleri Adını Sen koyda tam bir romantizm olacak. Cuma günü izlediğiniz çok da iyi geçmeyen dağ evi sahneleri (Fare görmesi Dağ evinde fare gören Zehranın hareketleri çok komikti. Fare var diye Ömeri çağıran ve Fırsat bu fırsat diye ellerinden tutan romantik Zehra) dışında pek bişey görememiştik. Ama pazartesi gününde itibaren yaralı bir Ömer vardır ve onu tüm sevgisiyle iyileştirmek için uğraşan didinen bir Zehra.. Ömer olayın Yenerden başkası tarafından bilinmemesini ister.. Zehranın kollarında iyileşmeyi beklemek daha güzeldir onun için. Ayrıca kardeşi Ayşenin öğrenip hastalığının artmasından endişe edip kimseye duyurmak istemezler bu vurulma olayını..

Bu arada Yener olaydan sonra Tayfun tarafından hapse atılmış ve cezasını beklemektedir. Yenerin hapiste Sevimin diziden ayrıldığı bir ortamda tüm kötülükleri yapma işi Aleve kalmıştır. Alev gizli gizli hayranı olduğu Ömeri elde edebilmek adına elinden gelen herşeyi yapmaya kararlıdır. Ve son darbe planını hazırlar. Hedefte Zehra vardır ve Zehrayı Konaktan uzaklaştırmanın bir yolunu düşünür. Ulaştığı bilgiler ona hangi kötülüğü yaptıracak. Zehra ve Ömerin mutluluğunu bozmayı başarabilecek mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.
Birazdan diğer tüyolarımızla yeniden devam edeceğiz.. Okuduktan sonra sayfamızı yenileyebilir, aşağıdaki diğer konularımıza ve tüyolarımıza göz atabilirsiniz.. Sizde konu hakkında yorumunuzu lütfen aşağı yazınız.. Teşekkürler..

Haftanın tüyolarına buradan kaldığımız yerden devam edeceğim. Yorumlarınızı dikkatle okuyorum. Bazı arkadaşlar Ömer mi Zehra mı vuruldu diye sormuş. Yönetmen merak edilsin diye son sahneyi biraz belirsin çekse de elbette vurulan Ömer arkadaşlar.  Zaten Yener ne diye Zehrayı vursun, amacı onu elde etmek. Vurulan kesinlikle Ömer.. Son sahne biraz basit olmuş, daha iyi bir vurulma anı çekilebilirdi.. Neyse biz tüyolarımıza devam edelim.. Elbette sizin yorum ve sorularınızla birlikte..

TÜYO 1: Zehranın bir abisi var biliyorsunuz. Dizide görmedik çünkü askerde olduğunu söylemişti eski bölümlerin birinde. Önümüzdeki günlerde Zehranın abisi askerden dönecek ve diziye dahil olacak. Sinan isimli rolü canlandıracak olan abisi Sevimin evi terketmesiyle üvey anne olduğunu Zehraya açıklayacak mı? Bu sorunun cevabı ileriki günlerde belli olacak ama Sinan rolünün dizide aktif rol alacağını şimdiden söyleyelim..

TÜYO 2: Salim ileriki günlerde Ömerle konuşmak için konağa gelecek ve orada Zehra ile Ömeri soracak. Ancak onları bulamayınca Ayşe ile konuşacak. Bu konuşmada Salim detayları öğrenebilecek mi? Zehra ile Ömerin evli olduğunu Ayşe söyleyecek mi? Bu sorulara bu hafta cevap bulacağız.. İşte Salim ile Ayşenin setteki görüntüleri..

TÜYO 3: Ömeri vurduktan sonra Tayfun tarafından yakalanan Yener hafta içinde mahkemeye çıkacak ve hapse atılacak. Ancak kısa süre hapis yatıp yeniden çıkacak Ömerin karşısına.. Çünkü savunmasında yanlışlıkla tetiğe dokunduğunu söyleyecek ve basit yaralamadan dolayı kısa sürede kurtulacak. Yani Ömer ve Zehra bu olaydan sonra kurtulamayacak Yener belasından..

TÜYO 4:  Yukarıda Salimin Konağa geldiğini duyurmuştuk. Bir süre sonra Zehrayı görmek için yeniden gelecek ve Cevriye Hala ile de karşılaşacak olan Salim ondan aldığı elektrik ile konağa sık sık gelmeye başlayacak. Yani Salim ile Cevriye hala arasında bir elektriklenme olup bir aşk da oradan çıkacak.. Ama bu bir sonraki hafta olacak..

TÜYO 5: Zehranın askerde olan Sinan isimli bir abisinin diziye katılacağından bahsetmiştik. Sinan oldukç aykışıklı birisi geldiğinde göreceksiniz. Artık Ömerden umudunu iyice kesmiş olan Alev ile Sinan arasında da bir aşk başlayabilir. Bunu kesin demiyorum arkadaşlar ama büyük ihtimal böyle bir etkilenme olacak. Çünkü bildiğiniz üzere Alevin gözü Ömer ve Zehranın üzerinde idi ve izleyiciyi çok bunaltmıştı. Farklı gelişmelerin olması için böyle senaryo geliştirilmiş olabilir. Bu kesin değil sadece duyum bunu da belirteyim.

YORUM: Arkadaşlar 2 konuya açıklık getirmek için bu yorumu yazıyorum. Ziyaretçilerimiz 2 konudan çok şikayetçiler.

1.- Dizinin çok basit çekildiği hiç heyecan ve ruhun olmadığını belirtiyorlar. Evet haklılar aslında. Ancak bu dizi aksiyon dizisi değil, Adını Sen koy Sade bir aile dizisi.. O yüzden mafya dizilerindeki vurdulu kırdılı filmlerdeki gibi Yenerin Ömeri vurmasını bekleyenler çok bekler 🙂 Ancak ruh olarak biraz daha özverili olmalarını bende bekliyorum. Ama sanırım her gün yetiştirmek için pazar günü hariç sürekli setteler. Bu da oldukça yorucu. Haftalık diziler gibi değil bu günlük ve hergün çekim var.. Kolay değil yani günlük diziden yüksek kalite beklemek. Bu konudaki eleştiriler çok olunca Birsel Film ile Trt yollarını ayırmış. Artık dizinin yapımcısı farklı olacak arkadaşlar.. Detaylar için TIKLAYIN

2.- Zehra çok kötü giyiniyor ve hiç makyaj yapmıyor: Evet Zehra daha güzel giyinebilir haklısınız ama kız zaten güzel, birde özentili giyinip Alev gibi makyaj yapsa o zaman nazar değerler 🙂 Bence yeterli ama Ömere yakışır şekilde giyinse kafi.. Birsel Filmden sonraki Yeni Yapımcı belki bunu da düşünür..

 

Bu tüyolar başka yerde yok... Lütfen takip etmeye devam edin.. Fragmandizi.Tv de Birazdan hiç bir yerde bulamayacağınız bir tüyo daha yazacağım.. Lütfen sayfamızı sosyal medyada sizde paylaşıp bize destek olun. Teşekkürler..

Not: İstanbul’daki yoğun kar yağışından dolayı çekimlerin aksadığı ve sadece iç çekimlerin yapılabildiği söyleniyor. Yani bu hafta hem dizimizin özeti hemde fragmanı daha sıkıntılı gibi arkadaşlar..

TÜYO 6: Ömer vurulmuş yerde yatıyor. Ömerin iyileşmesi için Zehra ne yapacak? Sevgisini ilaç yapacak diyenleri duyar gibiyim. Zehrada düşünüyor nasıl iyileştirsem diye.. Öncelikle doktorun tavsiyesi ile Ömeri uyutmaması gerekiyor.. Tabi kırdığı bardakların haddi hesabı olmayacak.. İşte Ömerin başında beklediği o anlar..

Son NOT: Karamel Yapım Olmuş dizimizin yapımcısı. Hayırlı uğurlu olsun. Sanırım daha önce pek önemli bir projeleri bulunmuyor ama olsun Diziye canlılık katacaksa adının pek önemi yok.. Zehra ile Ömer bu gidişle niyeti bozacaklar demedi demeyin…

Ömer son bölüm tatlılığın zirvesindeydi. Zehranın ise Ömeri uyanık tutmak için yaptığı küçük yaramazlıklar çok eğlenceliydi.Zehranın yetenek arsızı bir kişilik olarak corbayı içirirken Ömerin üstüne dökmesi bide cimrilik yapıp 2 kaşıkla koskoca adamı doyurması cok komikti  Kaçamak bakısları yakinlaşmaları Zehranın uyanik tutmak icin bile olsa Ömerle rahatca konusup cocuklugundan bahsetmesi cok hostu. Ömer yerde baygın yatarken Zehranın onu Yenerden korumak icin üstüne kapaklandığı sahne ise aklıma kazınan sahnelerden biriydi.

TÜYO 7: Dağ evinde iyileşme sürecini atlatan Ömer geçen günlerin su gibi geçtiğini düşünür. Konağa döndüklerinde Zehra ile birlikte geçirdiği tüm zamanlar gözünde yeniden canlanır. Yenerin kendisini vurması, Zehranın kendisini koruması ve ardından birlikte geçirdikleri unutulmaz zamanlar sonrasında Ömer düşündükçe kendini alamaz birtakım sorgulardan. Aslında gizli gizli sevmeye başladığını ve Zehraya karşı olan duygularının sıradan duygular olmadığını anlar. Özellikle resmini eklediğimiz Zehra ile el ele olan dakikalar aklından bir türlü çıkmaz.

Diğer yandan Zehrada her ne kadar duygusal bir yaklaşımda bulunmamaya çalışsa da artık kağıt üzerinde evli olduğu adama sırılsıklam aşık olduğunu ona alıştığını farkeder. Annesinin gidişini çoktan unutturmuştur Ömer ona. Babası Salimin merak edip konağa gelmesi ise yeni bir başlangıç olacaktır. Bu başlangıç Salim için Elbette. Konakta Zehranın durumunu öğrenmek için geldiyse de karşılaştığı Cevriye halanın tatlı muhabbeti onu etkilemiştir. Acaba kısa süre sonra Sevimin boşluğunu doldurmak için Cevriye hala ile nasıl bir diyalog kuracak izleyip göreceğiz..

TÜYO 8: Alev dağ evinde dinlediği Ömer ve Zehranın ilişkisine dair detayları doğrulatmak için ikisine de sorular sormaya başlar. Konakta Alevin sorgularından rahatsız olan ikili ilişkilerini daha da samimileştirecek ve Alev’in öğrendiği gerçeklerin üstünü örtmek için gerçekten evli olduklarını kanıtlamaya çalışacaklar. Tabiki bu durumda oldukça romantik anları beraberinde Getirecek. Dağ evinden sonra konakta devam eden bu yakınlaşma ve samimiyet Ömer ve Zehrayı birbirine iyice bağlayacak.. Ömer ve Zehranın bu samimi tavırları Alevi iyice kızdırırken onunda hiç beklemediği bir gelişme yaşanacak cuma günü. Konağın kapısını çalan ve karşısında Alevi gören……… 🙂 (Biraz merak edin, birazdan yazacağım)

TÜYO 9: Önümüzdeki bölümlerden birinde küçük bir Sevim sahnesi var. Zehranın annesi bu yüzden sete gelmiş. Ama çok kısa bu sahneden sonra 2-3 hafta sonra tamamen geri gelecek.. Gelmişken de bir resim çekip atalım demişler.. Buyrun..

TÜYO 10: Alev yine iş başında arkadaşlar. Zaten güzel giden bişeylere çomak sokmak onun doğasında var ama sabır, onunda belası geliyor 🙂 Alev Sözleşmenin Ömerin odasındaki dolapta olduğunu duymuştu son bölümde kulak misafiri olduğu sahnede. İlk işi konağa döndükten sonra Ömerin dolabını açıp sözleşmenin orijinaline ulaşmak olur ve ele geçirdiği sözleşme ile böyle poz verir..Ancak sözleşme diye elde ettiği zarftan Zehranın Hayat sigortası çıkar.. 🙂

Son olarak sizlere haftanın genel özetini sunmak istiyoruz. İşte Fragmandizi.tv farkıyla bu haftanın genel özeti:

17.Hafta Genel Özeti:
Zehra ve Ömer konuşurlarken Alev, onları dinlemiş ve sözleşmeden haberdar olmuştur.. Zehra ve Ömer’e yakalanan Alev ne cevap verecektir? Peki Alev, Ömer’in çalışma odamda dediği sözleşmeyi bulabilecek midir? Ömer ve Zehra artık konağa dönmeye karar vermişlerdir. Ömer’in aklında arabaya bineceği vakte kadar tek bir soru vardır. “Zehra konağa mı yoksa ailesinin yanına mı dönecektir?”
Zehra, tam bavulu alacağı zamanda Ökkeş gelir ve Zehra’nın bavulunu alarak odaya çıkarır. Zehra ise çaresizce konağa girmek zorunda kalır. Gece sabaha döndüğünde ise Ömer uyanınca gözleri Zehra’yı arar ama bulamaz. Çünkü Zehra ailesinin yanına gitmiştir. Ömer, Zehra ile konuşmak için babasının iş yerine gelir. Zehra’ya çaresizce Ayşe’nin mutluluğunun onun ellerinde olduğunu söyler. Zehra ile konuşur fakat Zehra Ömer’in arabasından iner ve bir taksiye biner. Zehra ne için, nereye gidecektir?


Bu arada Yasemin ve Koray artık sevgili olmuşlardır. İkili bundan sonra neler yaşayacaklardır.. Ömer’in duyguları artık iyice gün yüzüne çıkmaya başlamıştır. Adeta Zehra’yı bir gölge gibi takip eder olmuştur.. Farkında olmadan kendini sürekli Zehra’ya bakarken, etkilenmiş bir şekilde bulacaktır.. Ve tabii aşık olduğunu kendi de anlamasa bile bir şekilde Zehra’ya hissettirmeye çalışacaktır.. Demir’den gelen bir haber üzerine Ömer, Zehra’nın babasına yardım etmek ister. Bunu duyan Zehra, Ömer’i yanlış anlayacak ve ailemden ne istiyorsun diye Ömer’den hesap soracaktır. Zehra ve Ömer arasında neler yaşanacaktır?


Demir, Zehra ile Ömer arasındaki sözleşmeli evliliği bildiğini Leyla’ya söylemiş ve aralarındaki duvarı yıkmıştır. Ömer ve Zehra bir görüşme için şirkete gelmiş ve orada Mehtap ile karşılaşmışlardır.. Zehra ve Ömer’i yanyana gören Mehtap gerçeği öğrenecek midir?

Zehra duyduklarından dolayı Ömer’i annesinin arkasından şimdi de babası hakkında kötü bir şeyler planlamakla suçlar. Ömer aksini söylese de Zehra inanmaz. Ömer Sevim’in gerçek annesi olmadığını söyleyip Zehra’yı üzmek istemediği için kendini tam anlamıyla savunamaz. Zehra ise babası ve kız kardeşinin iyi olduğundan emin olmak için mahalleye gider. Ömer ise Zehra’nın evi terk ettiğini düşünür. Avukat Yener davası ile ilgili Zehra’yla da görüşmek istemektedir. Ömer, Zehra’yı almak için mahalleye gider. Zehra’nın Ömer konusunda kafası karışıktır. Çocukken annesi tarafından terk edilen Ömer ise Zehra’nın acısını paylaşmaya çalışmakta ve Zehra’ya karşı olabildiğinde anlayışlı davranmaktadır. Ömer ve Zehra avukatla görüşmek için holdinge geldiklerinde Mehtap onları görür.

Güncelleme: 12 Ocak 2017 20:05 Lütfen sizde yorumunuzu aşağı yazın. Fragmandizi.Tv ailesi olarak en yeni ve güncel tüyoları paylaşmaya devam edeceğiz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Adını Sen Koy 81.-85. Bölüm Tüyoları Özetleri (9-13 Ocak) (213 Yorum)

 1. Bazı arkadaslar Zehra makyaj yapmiyor falan diyor da… E bu daha iyi ya, kiz doğal güzellerden işte. Boya küpüne girince ne olacaksa. Saçma saçma konuşmayin. Oyuncunun kişiliginden karakterinden size ne! İzlerseniz olduğu gibi izleyin. Yok beğenmiyorsanız izlemeyin yani. Sanki zorla izlettiriyorlar

 2. Günlük çekilen dizilerde tabiki çok değişiklik beklemek doğru değil sonuçta bizlerde her gün farklı olaylar yaşamiyoruz. Ama olaylar çok esnetilmemeli o zaman sıkıcılaşıyor ve kopma noktasına geliyor.Daha iyi olacağı düşüncesiyle teşşekkürler….

 3. Dizi keyifle izlyoruz bu haftaki bölüm hariikaydı yalnız bıraz daha yakınlaş salar zehra fareyi görünce ömere sarılsa ömer kucaklasa nasıl olur

 4. Aşırıya kaçılmaması iyidir çünkü kızımda bu diziyi çok seviyor zehra böyle de güzel

 5. ömer vuruldu ama ekranda yoktu nerdeyse.bize resmen yine mahalle ve yasemin koray ergenliğini dayadıler resmen ekrana bakılmıyacak hale getirdiniz dizide koray yasemin başrol yine. seni seviyrumu izletiniz. pes doğrusu. ömer zehra araka pilanda nerdeyse saniyelerle görüntülendi yine alev kötükleri başkada birşey demiycem.ömer ve zehranın daha ön pilanda olmasın özellile rice ediyoruz zehranın abisi çokmu önemli sanki buünkü bölümde devamlı yasemim koray ve alevin kötülükleri lüffen bunlar arka
  pilanda olsun sizde izleyici olarak rica ediyorum:(((

 6. Bir sinanımız eksilti lütfen Sinan babası gibi iyi olsun yeteri kadar kötülük yapan var

 7. ukaridaki yorumda zehranin geyimini elesdirmisler ama zehrayi giydirene helal olsun .bizim evde sahsen onun ve alevin giyimlerini cok beyeniyorlar .ama hslanmadigim onlarin evde topuklu giymeleridir

 8. Diziyi hiç kaçırmadan izliyorum kazara kaçırırsam internetten tekrarını izliyorum bence çok güzel diğer kanallarda ki yapmacık aşk dizileri gibi değil böyle devam etsin bitmesin lütfen

 9. Cuma günü zehranin annesinin gitmesi ile alakali ömeri sucladi. Ömer ise duygu sömürüsü yapti ve ben canimiyim diye dorsu. Izlerken zehra dan önce ben evet diyerek cebap verdim. Cünkü bros kayip oldugunda kim zehrayi depoya hic dinlemeden lapatti ve orda onu birakti sonra ömerin söyledigi oftiralar suclamalar

  Bunlari yapan sevim gibi birini nicin yok etmesinki?

 10. Selam arkadaslar

  Bir kac izleyimi sizlerle paylasmak isedim

  1. salim ve sevimin kizlari babalari gibi oldugu icin ogullari da anasi gibi olacak yani paragöz ve bencil

  2. salim zehra nin kaldigi konagin adresine nasil ulasiyor ve ne mantigi gidiyor sonucta o degilmi hep kizi rahat birak diyen ve kizin güvenen

  3. sinan askrligini normal sekilde yapiyorsa bu da 20li yasinda, bi durumda zehra ondan kücük oluyor ve öglelikle Ömer zehra dan kat kat büyük oluyor
  – bu meseleye aciklikbgeitiriseniz memnun oluruz
  – diger tatafdan zehra nin arkdasi leyla ile ayni yasitlar ve bu acidan bakinca ikisde yaslari ilerlemis olmali yani en azindan 25 den fazla

  4. alev ile sinan nin arsainda birsey olacagini zannetmiyorum cünkü alev vin gözü yükseklerde. Sinan a begenmez sonunda varos onun demesi gibi. Akliyla hesablayarak hareket eden bir kadin. Ne istedigini biliyor bunu ne pahasina olursa da olsun

  5. bu cocuk kacirma olayi böyle sonuclanmadan kapanmasi cok basit oldu. Böyle büyük bir vaka aciga kavusmsi gerekirdi

  6. bakismalar, hatirlamadan önceki boslugu bakmalar cok uzun gösteriliyor buna lütfen bir cüzüm bulun. Oyuncu gene off moduna girdi demesi olumlu degil

  7. ömer zehrayi bir defasinda toplantiya götürüken ayse giyinmesinde yardimci oldu. Bu tarz ömeri cok etkilemisti ve tabi diger aile fertlerinide ve seyirciyide biraz daha özen gösterilse zehranin make up ve giyiminde güzel olacak. Arti bir elbisenin her rengi var herhalde. Giyindimi hepsini arka arkya giIniyor, burda biraz hassasiyet. Kiminle aliyor zehra bu giysilerini?

  8. alev zaten kötü rol oynuyor, sabah sabah su morarmis ve sunu kipriklerinden kurtarin kizi. Sanki gece eglenceye gidiyormus gibi sabah kahvaltisinda bulunuyor. Artik ev kizi olduguna göre makyaj az yapabilir

  9. su güzel mavi jaguar arabasinida birisi kullansin!

  10. alevin arabadi uzun zamandir yok. Sirketten ayrilmasi ile nihat arabayi dami elinden aldi?

  11. dag evindeki resimin zannetmiyorum ömer ve aysenin annesinin resmi olsun. Cünkü eger ömer annesin yaptigindan dolayi kadinlardan bu kadar nefret ediyorsa hic bir eser yasatmaz. Ama bu durumda annelerinin gelinligini nasil zehra nin giyinmesine izin verdi basta, bu durum beni düsündürdü simdi!

  fragmanlara bir düzen koyulursa cok seviniriz

  12. emegi gecenlere cok tesekkürler güzel bir dizi
  Eminiz seyircilerin notlariylada daha güzel olacak.

 11. cok iyi giyiniyir zehra abartili olmasi neden lazim ki.zaten boyle oldugu icin omer ona asik olmus

 12. Omer Zehra bir almanin yarisi ikisi birlikde guzel bir ask meyvesi,cox sevirem onlari,Facebook canli yayimda cox semimi,sevimli,sekerdiler

 13. Beyenirem,Cox da severek izleyirem,tam aile dizisi,Omerle Zehrani cox sevirem,ayseni,asyani,nihati,demiri,leylani cevriyenitayfunu da tabi ki sevirik,omerle zehranin yeri bir baska,oyuncular hepsi tatli,birde zehra omerin akrabasi cixacaq mence,zehranin makiyaji sade guzel ara sira son bolumlerde cox gozel geyinirdi,son bolumde biraz kotuydu elbisesi,ortulu geyinmesini cox beyenirem

 14. Diziyi severek izliyoruz Ömer ve Zehra çok yakışıyorlar fakat Zehra kıyafetleri çok kötü hep elbise biraz etek bluz pantolon bluz giysin ayakkabılarıda yazlık gibi kış tonlarında olsun alev çok şık giyiniyo mesela zehranın makyajı yok gibi alev gibi çok olmasın zatende ölü gibide olmasın biraz renk gelsin dudakları çok renksiz iç kısımları daha pembe duruyo üstleri resmen ten renginde saçlarına hep aynı biraz model olsun dalgalı dağınık toplansın Herkesin dediği gibi kötülerin yaptıkları ortaya çıksın artık

 15. Dizi süper gidiyor çok benerek izliyoruz emeginize saglık oyuncularada teşekürler biz ayle dizisi oldugu icin tercih ediyoruz hic bozulmasın zehrada gayet güzel ömer yakışıklı otuncularımıza güveniyoruz adını sen koy aylesıne teşekürler uzun sezon izleriz inşalah?

 16. diğer diziler gibi bir gün önce bölüm verebilirsiniz özetleriniz lütfen doğru çıksın

 17. Dizi coook guzel gidiyor zehra cooook guzel makaji cok guzel sade böyle kalsin havalar cok soyuk elbise giymesin ayagina botgiysin biraz daha guzel giyse yersey harika

 18. kötüler qazanmaz hec vaxt Alev bosuna cabalayir . getdikc e lap cirkinlesir bir senarisden xais edirem dizi mutlu sonluqla bitsin .tesekkürler

 19. Funda ikidebir Korayın ilişkisini bozuyor neden Koray Fundaya seninle görüşmek istemiyorum arama beni diye neden demiyor sıktı artık hiç inandırıcı olmuyor

 20. alevin yaptiklari ,hep yanina kaliyor ,halada tüyolarda alevin planlarindan, yapacaklarindan , söz ediliyor, yaaa yeterr artik yakalansin su alev yaptiklari su yüzüne ciksin artikkkk !!

 21. Dizi güzel de çok ayrıntı kaçırıyorsunuz aşk dizisi bu daha romantik bakışlar dokunuşlar ve duygusu olmalı biraz basit kaçıyor lütfen bunlara daha dikkat edin

 22. İyide sinan askerden geliyor en fazla 25 yasinda olsun alev nerden baksan okullari düsünün ce 30 u bulmus yas farki yokmu

 23. Bu sinan iyi olsun bari,Alev ona asikmi olucak,belki de o uuzden alevin yaptirdigi kotulukler eline ayagina bulasir,cezasiz kalie,ortaya dokulmuyor,senaristin surprizi Alev ilerde iyi birisine donusur,zehranin abisiyle ask yasayar,bizimkilerden uzaklasir,Omer Zehra canlarim,nolur olsun onlar icin iyi olsun

 24. diziyimerakla ve severek izliyoruzTRTye tşkr ederizkötüler olmasa insanlar birbirini hep sevse

 25. fraqmandizi tv sana tesekur ederim bu guzel ve doru tiyolar icin umarim uzun surer sayfaniz bir elimden geldiyince sayfanizi herkesle paylasiyorum

   • Ömer le zehradan aşk görmek istiyoruz bu kadar olmasın artık anladık diziyürüsün de aşk üstünden yürüsün artık 80 bölümüdür hiçbir şey görmedik

 26. Tiyolariniza gore zeyhranin abisi yakisikli ve alev ona asik olabilir diyorsunuz inanin harika olur omerle zehrayi rahat birakir demirle leylanin asklari artik baslasin leyla soguk davranmasin

 27. şu dağ evinde duvardaki resim ömerin yevden giden annesi yanındaki kızkardeşi herhalde o da zehranın gerçek annesi çıkarsa hiç şaşırmayacağım hislerim çok kuvvetli haftayı iple çekiyorum umarım zehranın gerçek ailesi ile ömerin ailesi arasında kesin bir bağ var alevle zehra kardeşte çıkabilir ve biraz daha hayal gücümü çalıştırırsam ömerin anneside kesin yaşıyor… bir yerlerden çıkıp gelicek .Ayrıca Alevin görüştüğü gizemli yaşlı adamında ya zehra ile yada ömerin konaktan ayrılan annesi ile bağlantısı kesin var…..

 28. Ay ay inanmıyorum neler neler olcak şimdiden heyecan yaptım.zehranın bir abisi olduğunu hiç bilmiyordum. İyi oldu benim çocuklar anne Zehra bugün yokmu diye sorup duruyorlar. Fanatik olduk Zehra ve ömerciyizzz.?

 29. lutfen artiq sevin birbirinizi abisinin oldugunu nerden biliyoz????oyle biwey duymamiwdim dizide

 30. Sevim ve Yener rollerini çok başarılı oynuyorlar, beton karakteri de güzel bence. Salim babacan tavirlari ve sevgi dolu bakislarini cok iyi yansitiyor. Alev ve Nazan’in hiç vicdan muhasebesi yok, azıcık olsun, taş değil ya bunlar da insan nihayetinde.

 31. İlk bölümlerde Salim ile Zehra’nin evden atıldığı ve yağmurda kaldığı sahnede önlerinde naylon masa örtüsü vardı. Yağmurdan korunmak için yagmurluk gibi kullanabilirlerdi. Ama içerden şemsiye yerine battaniye istedi Zehra.

 32. o tiyoyu ben siz yamadan tahmin ettim umarım doğru çıkar ömer vezehra dışardan bir saatliğine uğramış gibi oynuyorlar biraz duygu biraz canlılık ölü gibi yürüyorsunuz zehra gidiyorum diyo on dakika sonra peşine yidiyor senarist doğru dürüst yazmıyorsunuz oda oyuncularada yansıyor lütfen düzeltin yeneri ğormeye gidiyor ne söylediği yok öyle saçmalık olurmu hiç dizilere bakmuyormusunuz biraz gerçekçi olsun bizde izlerken zevk alalım

 33. Çok güzel dizidir. Ömeri ve Zehrayı çok sevirik. Bir -birlerine çok yaraşırlar.

 34. sinanda leylaya takintili olsa hic sasirmayin nede olsa senarist entrika bayiliyor bizi de biktiracak bezdirecek

 35. Cevriye halaya bak sen biraz daha düzgün güzellik olsun şu kötüler bir bitmiyor mıknatıs gibi bir birini çekiyor ne olur biraz daha düzgün olsun hep kötülükler var ya

 36. öbür tiyonuzda alevle sinan arasında bir aşkmı inşallah öğle olurda ömer ve zehranın peşini bırakır salim adresi kimden aldı zehranın evli olduğunu öğrendimi hani konaktan ayrılacaklardı ylanmı cevriyeye sarmaladıklarınızı çıkarın hiç doğal ğörünmüyor zehra ile ayşe aynı böyle kalsınlar fazla makkaj yapmasınlar

 37. Salam. Ömər artıq Alevin yapdıklarını görsən iyi olur SİZLƏRİ ÇOK ÇOK SEVİRİK

 38. biraz canlılık olsun lütfen çok donuk geçiyor. yoksa çok beğenerek izliyoruz çok ciddi ve güzel oynuyorlar trt ye teşekkürler.

  • Oo tuyolar biraz da sizden o zaman
   Guzel dizi herkesin belki biraz kendini bildugu biraz hisse aldigi biraz kizdigi
   Trt ye tesekkurler

 39. diziyi beğenerek izliyoruz arkadaşın dediği gibi zehra ve ömer kendilerini karekterlere versinler nihat cevriye karekterleri iyi yansıtıyorlar ömerle zehrayıda beğeniyoruz ama bir kelime söylemek için bir dakika bekliyorlar ikisindende biraz canlılık bekliyoruz ikiside birbirine çok yakışıyor

 40. diziyi eşimle takip ediyoruz takipçileriniz daha yeni çoğalmaya başladı lütfen özeti kısa tutun ömer ve zehra hareketlerde çok yavaş kalıyorlar rol sade konuşma değildavranışla ohissi bizede geçirmeli nihat ve yener onu bize veriyorlar ayşeye bayılıyoruz cevriyenin vücuduna sardıklarınız hiç hoş görünmüyor doğal halini koysanız daha gerçekçi olur bu benim fikrim

 41. bu diziye bayilarak izliyorum bu diziyi okadar seviyorum ki,insallah yeneri tayfun yakalar omer ve yehrada ondan kurtulmus olur

 42. Sehv etmiremse 1 ya 2 bolumde mehtapla zehranin sohbetinde zehranin abisinin adi cekilmisdi,askerde oldygu insaallah sevime benzemez

 43. Dizimize yeni bir karekter zehranin abisi insallah iyi bir karekterde oynar ne olur dizide zehrayi kollayan destekleyen biri olsun annelerinin gercek annesi olmadigini soylesin zehranin kimin kizi yavas yavas ortaya ciksin

 44. Zehranin bir abisinin olmasi üstelik askerde olmasi cok sacma olur askerlerimizin sapir sapir aöldügü bir dönemde haberlesilmeyen bir asker abi olamaz bu çok sacma düser. Böyle bir şey düşünüldüyse bunun ilk baslardan itibaren düzenlenmesi gerekirdi

 45. Zehranin bir abisinin olmasi üstelik askerde olmasi cok sacma olur askerlerimizin sapir sapir aöldügü bir dönemde haberlesilmeyen bir asker abi olamaz bu çok sacma düser. Böyle bir şey düşünüldüyse bunun ilk baslardan itibaren düzenlenmesi gerekirdi

 46. Vaooo superrrr izliyelim guzel dizimizi,insaallah sinan abi iyi karekter olur,omeromizle zehramiz icin iyi olur,sevime benzemesin sakin salime benzesin lutfen tuyolar icin tesekkurler

 47. dizi fena değil beğenerek izliyoruz hayaller kötüler hiç cezalanmıyorlar ömer ile zehrayı çok seviyoruz oynarken ksılıp kalmasınlar hareketlerini daha fazla koysunlar

 48. beğenerek izliyoruz hafta sonunun gelmesini istemiyoruz ailecek izliyoruz hayalleri ve özeti az ğösterin diziyi fazla yayılayın nihatın oyunculuğunu çok beğeniyoruz ömer vezehra hareketleri çok donuk vücut dlini kullanamıyolar

 49. zehranın abisini kim oynayacak oda annesi gibi baş belasımı bu bölüm fena değildi ömer ve zehrada rollerin düzeltmeye başladılar nihat performansı çok güzel hareketleri kısıtlamadan yapıyor tiyatrocu olduğundanmı başarılı diziyi beğenerek izliyoruz tiyolarınız biraz doğru olursa seviniriz

 50. Diziyi cok sowyorum zehryla omeri ?ikisini cok cok cok cok sowyorum bunlary hergun sowerek izleyorum

 51. Azərbaycandan Salamlar. Zehranın Sinan adlı abisi varmış, geride qalan hangı bolumde bu deyilmişdi. Bilen varsa lutfen yazsin!!! Ben duymamışam))))))))

 52. TRT 1 ailes’ne çok tşk ler Emeği geçen, Gece gündüz Kamera Arkasinda Çalişanlrşda unutmamak Lazım ?? Düşünce Özgürlümüzü Yansettirdıgimiz için yorum ve görüşlerimiz ile sizleri, YeriyoruzKusura bakmayın göze gelen taşlanır Arkadaşlar başarılıgınızın devamini dılıyorum mi Rabbim Zehra ile Ömrri —Sızleri korusun

 53. ömerlen zehrayi cok seviyorum.
  süper bir filim hergün dört gözle
  bekliyorum, cok heycanli.iyiki bu
  dizi var.

 54. Dizi cok guzel evet arkadaslarin dedigi gibi hep kotuler onde gidiyor yaa su alev her turlu kotulugun pesinde omer ona haddini bildirsin zehra ile yakinlassin ve alevde kiskansin dursum hic bisi yapamasin yapmaya kalkdigimde omer gorsun ve haddini bildirsin ona aci ceksin onlari gordukce 😉 omer ona zehrayi sevdigini soylesin anlasin oda omerin onu sevmedigini ya kadin bas belasi resmen bide yasemin fundanin yalanci oldugunu anlasin ve koraya donsun surekli kotuluk ler var fumdada bas belasi yenerde surekli mutluluklar bozuluyo konular degisebilir aslinda birazda alevin fundanin yenerin basina bisiler gelsin yasemin fundaya yapsin acimasizlik zehra alave puskursun

 55. Cuma bölümünü çook beğendim zehra Ömer harikaydılar helede zehra nın fareden korkması veömerin ona espiriyle onunla ilgilenmesi çoooooooooooooooooook güzeldi seni seviyorum zehra?ve ömer

 56. Haftayi sabirsizlikla bekliyorum aysenin olmesini istemiyorim o kadar tatliki yavas yavas iyilesmeye baslasin zavalli omus senin basina gelenler kotulukler dort bitaraftanmi gelir biraz nefes alip ask yasasinlar

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 9 Ocak 2017
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet