Adını Sen Koy 81.-85. Bölüm Tüyoları Özetleri (9-13 Ocak)

Adını Sen Koy 81.-85. Bölüm Tüyoları Özetleri (9-13 Ocak)

Trt1 ekranlarının sevilen dizisi Adını Sen Koy 81.-85. Bölüm Tüyoları Özetleri (9-13 Ocak) günlerinde kaldığı yerden devam edecek. Ömerin Vurulması sonrasındaki gelişmeler ile sizlerle olacağız. Detaylı tüyolar birazdan geliyor… Adını Sen Koy 81.-82. Bölümde neler olacak Tüyoları Özeti (9-10 Ocak)

 

 

Adını Sen Koy 81. Bölüme damga vuracak olan olay elbette Ömerin vurulmuş olması.. Kimbilir belkide Yeneri affettiğine pişman olacak ama içinde kin beslemeyen Ömer onun çıkması için gerekli belgeleri imzalamış ve Yener serbest kalmasından sonra fırsatını gözleyip Ömeri vurmak için planını devreye koymuştur.

Dağ evinde Ömerin karşısına dikilip onu vurması sonrasında işler yinede Yenerin istediği gibi gitmeyecektir. Amacı Ömeri vurup Zehranın kendisine kalmasıydı Yenerin ama hiç de öyle olmadı.

Ömer kolundan vurulmuştu ve ölmeyecekti. Ömerin ölmemesi bir yana Zehra ilk önce çok korksa da aralarındaki romantik dakikalara engel olamayacaklar ve bu olay Ömer ile Zehrayı birbirine daha çok yaklaştıracaktır.

Yener yine ıskalamış kazanan ise Ömer olmuştu. Çünkü Zehra daha büyük bir aşk ve sevgiyle Ömerin gözlerinin içine bakmakta diğer yandan da Ömerin yarasını iyileştirme telaşındadır. Dağ evinden ayrılırken bu güzel zamanların ardından daha çok aşık ve içlerindeki sevgi daha da artmış şekilde çıkacaklardır..  Kısa Not: Aşk zor zamanda belli olur.. Son bölümdeki Yenerin Zehrayı boğazından tutup silahı da Ömere doğrulttuğu sahne Zehranın Ömerin öünüe geçerkenki bakışları ve silahın ateşlenmesi.. zaten bakışmaları ile izleyenleri bitirdi.. İşte o sahne..

9 ve 10 Ocak günleri Adını Sen koyda tam bir romantizm olacak. Cuma günü izlediğiniz çok da iyi geçmeyen dağ evi sahneleri (Fare görmesi Dağ evinde fare gören Zehranın hareketleri çok komikti. Fare var diye Ömeri çağıran ve Fırsat bu fırsat diye ellerinden tutan romantik Zehra) dışında pek bişey görememiştik. Ama pazartesi gününde itibaren yaralı bir Ömer vardır ve onu tüm sevgisiyle iyileştirmek için uğraşan didinen bir Zehra.. Ömer olayın Yenerden başkası tarafından bilinmemesini ister.. Zehranın kollarında iyileşmeyi beklemek daha güzeldir onun için. Ayrıca kardeşi Ayşenin öğrenip hastalığının artmasından endişe edip kimseye duyurmak istemezler bu vurulma olayını..

Bu arada Yener olaydan sonra Tayfun tarafından hapse atılmış ve cezasını beklemektedir. Yenerin hapiste Sevimin diziden ayrıldığı bir ortamda tüm kötülükleri yapma işi Aleve kalmıştır. Alev gizli gizli hayranı olduğu Ömeri elde edebilmek adına elinden gelen herşeyi yapmaya kararlıdır. Ve son darbe planını hazırlar. Hedefte Zehra vardır ve Zehrayı Konaktan uzaklaştırmanın bir yolunu düşünür. Ulaştığı bilgiler ona hangi kötülüğü yaptıracak. Zehra ve Ömerin mutluluğunu bozmayı başarabilecek mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.
Birazdan diğer tüyolarımızla yeniden devam edeceğiz.. Okuduktan sonra sayfamızı yenileyebilir, aşağıdaki diğer konularımıza ve tüyolarımıza göz atabilirsiniz.. Sizde konu hakkında yorumunuzu lütfen aşağı yazınız.. Teşekkürler..

Haftanın tüyolarına buradan kaldığımız yerden devam edeceğim. Yorumlarınızı dikkatle okuyorum. Bazı arkadaşlar Ömer mi Zehra mı vuruldu diye sormuş. Yönetmen merak edilsin diye son sahneyi biraz belirsin çekse de elbette vurulan Ömer arkadaşlar.  Zaten Yener ne diye Zehrayı vursun, amacı onu elde etmek. Vurulan kesinlikle Ömer.. Son sahne biraz basit olmuş, daha iyi bir vurulma anı çekilebilirdi.. Neyse biz tüyolarımıza devam edelim.. Elbette sizin yorum ve sorularınızla birlikte..

TÜYO 1: Zehranın bir abisi var biliyorsunuz. Dizide görmedik çünkü askerde olduğunu söylemişti eski bölümlerin birinde. Önümüzdeki günlerde Zehranın abisi askerden dönecek ve diziye dahil olacak. Sinan isimli rolü canlandıracak olan abisi Sevimin evi terketmesiyle üvey anne olduğunu Zehraya açıklayacak mı? Bu sorunun cevabı ileriki günlerde belli olacak ama Sinan rolünün dizide aktif rol alacağını şimdiden söyleyelim..

TÜYO 2: Salim ileriki günlerde Ömerle konuşmak için konağa gelecek ve orada Zehra ile Ömeri soracak. Ancak onları bulamayınca Ayşe ile konuşacak. Bu konuşmada Salim detayları öğrenebilecek mi? Zehra ile Ömerin evli olduğunu Ayşe söyleyecek mi? Bu sorulara bu hafta cevap bulacağız.. İşte Salim ile Ayşenin setteki görüntüleri..

TÜYO 3: Ömeri vurduktan sonra Tayfun tarafından yakalanan Yener hafta içinde mahkemeye çıkacak ve hapse atılacak. Ancak kısa süre hapis yatıp yeniden çıkacak Ömerin karşısına.. Çünkü savunmasında yanlışlıkla tetiğe dokunduğunu söyleyecek ve basit yaralamadan dolayı kısa sürede kurtulacak. Yani Ömer ve Zehra bu olaydan sonra kurtulamayacak Yener belasından..

TÜYO 4:  Yukarıda Salimin Konağa geldiğini duyurmuştuk. Bir süre sonra Zehrayı görmek için yeniden gelecek ve Cevriye Hala ile de karşılaşacak olan Salim ondan aldığı elektrik ile konağa sık sık gelmeye başlayacak. Yani Salim ile Cevriye hala arasında bir elektriklenme olup bir aşk da oradan çıkacak.. Ama bu bir sonraki hafta olacak..

TÜYO 5: Zehranın askerde olan Sinan isimli bir abisinin diziye katılacağından bahsetmiştik. Sinan oldukç aykışıklı birisi geldiğinde göreceksiniz. Artık Ömerden umudunu iyice kesmiş olan Alev ile Sinan arasında da bir aşk başlayabilir. Bunu kesin demiyorum arkadaşlar ama büyük ihtimal böyle bir etkilenme olacak. Çünkü bildiğiniz üzere Alevin gözü Ömer ve Zehranın üzerinde idi ve izleyiciyi çok bunaltmıştı. Farklı gelişmelerin olması için böyle senaryo geliştirilmiş olabilir. Bu kesin değil sadece duyum bunu da belirteyim.

YORUM: Arkadaşlar 2 konuya açıklık getirmek için bu yorumu yazıyorum. Ziyaretçilerimiz 2 konudan çok şikayetçiler.

1.- Dizinin çok basit çekildiği hiç heyecan ve ruhun olmadığını belirtiyorlar. Evet haklılar aslında. Ancak bu dizi aksiyon dizisi değil, Adını Sen koy Sade bir aile dizisi.. O yüzden mafya dizilerindeki vurdulu kırdılı filmlerdeki gibi Yenerin Ömeri vurmasını bekleyenler çok bekler 🙂 Ancak ruh olarak biraz daha özverili olmalarını bende bekliyorum. Ama sanırım her gün yetiştirmek için pazar günü hariç sürekli setteler. Bu da oldukça yorucu. Haftalık diziler gibi değil bu günlük ve hergün çekim var.. Kolay değil yani günlük diziden yüksek kalite beklemek. Bu konudaki eleştiriler çok olunca Birsel Film ile Trt yollarını ayırmış. Artık dizinin yapımcısı farklı olacak arkadaşlar.. Detaylar için TIKLAYIN

2.- Zehra çok kötü giyiniyor ve hiç makyaj yapmıyor: Evet Zehra daha güzel giyinebilir haklısınız ama kız zaten güzel, birde özentili giyinip Alev gibi makyaj yapsa o zaman nazar değerler 🙂 Bence yeterli ama Ömere yakışır şekilde giyinse kafi.. Birsel Filmden sonraki Yeni Yapımcı belki bunu da düşünür..

 

Bu tüyolar başka yerde yok... Lütfen takip etmeye devam edin.. Fragmandizi.Tv de Birazdan hiç bir yerde bulamayacağınız bir tüyo daha yazacağım.. Lütfen sayfamızı sosyal medyada sizde paylaşıp bize destek olun. Teşekkürler..

Not: İstanbul’daki yoğun kar yağışından dolayı çekimlerin aksadığı ve sadece iç çekimlerin yapılabildiği söyleniyor. Yani bu hafta hem dizimizin özeti hemde fragmanı daha sıkıntılı gibi arkadaşlar..

TÜYO 6: Ömer vurulmuş yerde yatıyor. Ömerin iyileşmesi için Zehra ne yapacak? Sevgisini ilaç yapacak diyenleri duyar gibiyim. Zehrada düşünüyor nasıl iyileştirsem diye.. Öncelikle doktorun tavsiyesi ile Ömeri uyutmaması gerekiyor.. Tabi kırdığı bardakların haddi hesabı olmayacak.. İşte Ömerin başında beklediği o anlar..

Son NOT: Karamel Yapım Olmuş dizimizin yapımcısı. Hayırlı uğurlu olsun. Sanırım daha önce pek önemli bir projeleri bulunmuyor ama olsun Diziye canlılık katacaksa adının pek önemi yok.. Zehra ile Ömer bu gidişle niyeti bozacaklar demedi demeyin…

Ömer son bölüm tatlılığın zirvesindeydi. Zehranın ise Ömeri uyanık tutmak için yaptığı küçük yaramazlıklar çok eğlenceliydi.Zehranın yetenek arsızı bir kişilik olarak corbayı içirirken Ömerin üstüne dökmesi bide cimrilik yapıp 2 kaşıkla koskoca adamı doyurması cok komikti  Kaçamak bakısları yakinlaşmaları Zehranın uyanik tutmak icin bile olsa Ömerle rahatca konusup cocuklugundan bahsetmesi cok hostu. Ömer yerde baygın yatarken Zehranın onu Yenerden korumak icin üstüne kapaklandığı sahne ise aklıma kazınan sahnelerden biriydi.

TÜYO 7: Dağ evinde iyileşme sürecini atlatan Ömer geçen günlerin su gibi geçtiğini düşünür. Konağa döndüklerinde Zehra ile birlikte geçirdiği tüm zamanlar gözünde yeniden canlanır. Yenerin kendisini vurması, Zehranın kendisini koruması ve ardından birlikte geçirdikleri unutulmaz zamanlar sonrasında Ömer düşündükçe kendini alamaz birtakım sorgulardan. Aslında gizli gizli sevmeye başladığını ve Zehraya karşı olan duygularının sıradan duygular olmadığını anlar. Özellikle resmini eklediğimiz Zehra ile el ele olan dakikalar aklından bir türlü çıkmaz.

Diğer yandan Zehrada her ne kadar duygusal bir yaklaşımda bulunmamaya çalışsa da artık kağıt üzerinde evli olduğu adama sırılsıklam aşık olduğunu ona alıştığını farkeder. Annesinin gidişini çoktan unutturmuştur Ömer ona. Babası Salimin merak edip konağa gelmesi ise yeni bir başlangıç olacaktır. Bu başlangıç Salim için Elbette. Konakta Zehranın durumunu öğrenmek için geldiyse de karşılaştığı Cevriye halanın tatlı muhabbeti onu etkilemiştir. Acaba kısa süre sonra Sevimin boşluğunu doldurmak için Cevriye hala ile nasıl bir diyalog kuracak izleyip göreceğiz..

TÜYO 8: Alev dağ evinde dinlediği Ömer ve Zehranın ilişkisine dair detayları doğrulatmak için ikisine de sorular sormaya başlar. Konakta Alevin sorgularından rahatsız olan ikili ilişkilerini daha da samimileştirecek ve Alev’in öğrendiği gerçeklerin üstünü örtmek için gerçekten evli olduklarını kanıtlamaya çalışacaklar. Tabiki bu durumda oldukça romantik anları beraberinde Getirecek. Dağ evinden sonra konakta devam eden bu yakınlaşma ve samimiyet Ömer ve Zehrayı birbirine iyice bağlayacak.. Ömer ve Zehranın bu samimi tavırları Alevi iyice kızdırırken onunda hiç beklemediği bir gelişme yaşanacak cuma günü. Konağın kapısını çalan ve karşısında Alevi gören……… 🙂 (Biraz merak edin, birazdan yazacağım)

TÜYO 9: Önümüzdeki bölümlerden birinde küçük bir Sevim sahnesi var. Zehranın annesi bu yüzden sete gelmiş. Ama çok kısa bu sahneden sonra 2-3 hafta sonra tamamen geri gelecek.. Gelmişken de bir resim çekip atalım demişler.. Buyrun..

TÜYO 10: Alev yine iş başında arkadaşlar. Zaten güzel giden bişeylere çomak sokmak onun doğasında var ama sabır, onunda belası geliyor 🙂 Alev Sözleşmenin Ömerin odasındaki dolapta olduğunu duymuştu son bölümde kulak misafiri olduğu sahnede. İlk işi konağa döndükten sonra Ömerin dolabını açıp sözleşmenin orijinaline ulaşmak olur ve ele geçirdiği sözleşme ile böyle poz verir..Ancak sözleşme diye elde ettiği zarftan Zehranın Hayat sigortası çıkar.. 🙂

Son olarak sizlere haftanın genel özetini sunmak istiyoruz. İşte Fragmandizi.tv farkıyla bu haftanın genel özeti:

17.Hafta Genel Özeti:
Zehra ve Ömer konuşurlarken Alev, onları dinlemiş ve sözleşmeden haberdar olmuştur.. Zehra ve Ömer’e yakalanan Alev ne cevap verecektir? Peki Alev, Ömer’in çalışma odamda dediği sözleşmeyi bulabilecek midir? Ömer ve Zehra artık konağa dönmeye karar vermişlerdir. Ömer’in aklında arabaya bineceği vakte kadar tek bir soru vardır. “Zehra konağa mı yoksa ailesinin yanına mı dönecektir?”
Zehra, tam bavulu alacağı zamanda Ökkeş gelir ve Zehra’nın bavulunu alarak odaya çıkarır. Zehra ise çaresizce konağa girmek zorunda kalır. Gece sabaha döndüğünde ise Ömer uyanınca gözleri Zehra’yı arar ama bulamaz. Çünkü Zehra ailesinin yanına gitmiştir. Ömer, Zehra ile konuşmak için babasının iş yerine gelir. Zehra’ya çaresizce Ayşe’nin mutluluğunun onun ellerinde olduğunu söyler. Zehra ile konuşur fakat Zehra Ömer’in arabasından iner ve bir taksiye biner. Zehra ne için, nereye gidecektir?


Bu arada Yasemin ve Koray artık sevgili olmuşlardır. İkili bundan sonra neler yaşayacaklardır.. Ömer’in duyguları artık iyice gün yüzüne çıkmaya başlamıştır. Adeta Zehra’yı bir gölge gibi takip eder olmuştur.. Farkında olmadan kendini sürekli Zehra’ya bakarken, etkilenmiş bir şekilde bulacaktır.. Ve tabii aşık olduğunu kendi de anlamasa bile bir şekilde Zehra’ya hissettirmeye çalışacaktır.. Demir’den gelen bir haber üzerine Ömer, Zehra’nın babasına yardım etmek ister. Bunu duyan Zehra, Ömer’i yanlış anlayacak ve ailemden ne istiyorsun diye Ömer’den hesap soracaktır. Zehra ve Ömer arasında neler yaşanacaktır?


Demir, Zehra ile Ömer arasındaki sözleşmeli evliliği bildiğini Leyla’ya söylemiş ve aralarındaki duvarı yıkmıştır. Ömer ve Zehra bir görüşme için şirkete gelmiş ve orada Mehtap ile karşılaşmışlardır.. Zehra ve Ömer’i yanyana gören Mehtap gerçeği öğrenecek midir?

Zehra duyduklarından dolayı Ömer’i annesinin arkasından şimdi de babası hakkında kötü bir şeyler planlamakla suçlar. Ömer aksini söylese de Zehra inanmaz. Ömer Sevim’in gerçek annesi olmadığını söyleyip Zehra’yı üzmek istemediği için kendini tam anlamıyla savunamaz. Zehra ise babası ve kız kardeşinin iyi olduğundan emin olmak için mahalleye gider. Ömer ise Zehra’nın evi terk ettiğini düşünür. Avukat Yener davası ile ilgili Zehra’yla da görüşmek istemektedir. Ömer, Zehra’yı almak için mahalleye gider. Zehra’nın Ömer konusunda kafası karışıktır. Çocukken annesi tarafından terk edilen Ömer ise Zehra’nın acısını paylaşmaya çalışmakta ve Zehra’ya karşı olabildiğinde anlayışlı davranmaktadır. Ömer ve Zehra avukatla görüşmek için holdinge geldiklerinde Mehtap onları görür.

Güncelleme: 12 Ocak 2017 20:05 Lütfen sizde yorumunuzu aşağı yazın. Fragmandizi.Tv ailesi olarak en yeni ve güncel tüyoları paylaşmaya devam edeceğiz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Adını Sen Koy 81.-85. Bölüm Tüyoları Özetleri (9-13 Ocak) (213 Yorum)

 1. Adini sen koy dizisi muhteşem dizi…gunluk bu guzel diziyi izlemek…heyecanla beklemek….cok keyif veriyo..ayrica oyuncu arkadaşlar da rollerini dogal…icden oynuyorlar…onlara teşekkür edirem?????????

 2. Iyi akşamlar
  yeneri görmek ten sinir oluyorum artık.
  ekim ayından itibaren diziyi hergün takip ediyorum ve hamilelik döneminde kızımın yenere benzemesinden çok korkuyordum, Allah tan bal gibi kızım oldu ama artık yener daha az ekranda görmek istiyorum. bi insan bukadar gurursuz olabilirmi zehra seni istemiyor o ömerin. alev de yener de funda da kendi kendilerine gelin güvey oluyorlar sizi sevmedikleri istemedik leri apacik ortada.
  Yaseminde korayi dinlemeyeyi bilsin.
  Biraz daha gercek hayat gibi rollerini yapsinlar, hersey konustukca duzelir. Yani demek istedigim gercek hayatta hersey konustuk ca cozuluyor, onlarda ayni sekilde oynasinlar

  Umarim okursunuz
  Iyi aksamlar

 3. Dizinin sakin ve doğal ortamlarda çekiliyor olması oyuncuların sıcak ve doğal oyunculıkları beni dinlendiriyor. İlk defa günlük dizi izliyorum emeği geçen herkese teşekkürler…

 4. lütfen artık aşklarını yaşasınlar bir sürede olsa kötülük olmasın birde fragman yayınlanırsa seviniriz

 5. Dizinin sakin ve doğal ortamlarda çekilmesi oyuncuların sadeliği, sıcaklığı beni de ekrana bağlıyor. İzlerken dinleniyorum. Emeği geçenlere teşekkürler.

 6. İyi akşamlar
  Zehra ile Ömer den çok diğer oyuncular çıkıyor ekrana, sizden ricamız Zehra ve Ömer daha çok gösterilsin..
  Sahneleri daha gerçekçi oynamaya gayret göstersinler, çünkü yener zehrayi kendisiyle götürmek isterken ömerin o anki hamlesi çok komikti hiç gerçekçi değildi.
  Selamlar:)

 7. Erkan Meric baska diziye teklif almish dogrumu,Erkansiz dizinin ne anlami olur,kimse izlemez,birde erkan meric bu projeyle tanindi sevildi,yaninda guzel hazal subasi olunca her kesin sevimlisi oldular,emeue sayqi

 8. alevle yener ne zaman kötülüklerinin cezalarını çekecekler.yeter artık sıkmaya başladı.yener ve alev. Korayda artık yasemine gerçeği söylesin.80 bölüm olmuş daha yener ve alevle uğraşıyoruz

 9. A yeter artik bir havta kotuluklere ara verin sunlar askini yasasin askini bir turlu kotu insanlar yuzunden yasiyamiyolar biz ask gormek istuyoruz bunu bizden mahrum etmeyin

 10. Adını sen koy dizisini,akşam oldumu sabırsızlıkla bekliyorum. Bütün günün yorgunluğunu alıyor.artık Ömer ve Zehra’nın arasındaki gerginlik değil, sevgi hakim olsun.

 11. Diziyi cok begenerek izliyoruz bitmesini istememiyoruz zehrayla omerin muhtesem askinin sorunsuz devam etmesini diligorum

 12. Konu hakkında yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.salam men azerbaycandan yaziram dizini cok sevirik ama cox qisadi vaxti alevden zehlemiz gedir

 13. Severek izliyorum,insaallah izlicem hep,Omerle Zehra cox uyumlu ciftler,tabi Omer cox yakisikli,Zehramiz da cox tatli zarif bir kiz cevriyenin soylediyi kimi su damlasi akca pakca,insaallah gercekde de sevgili olurlar ebedi sayqi sevgi uzerine heyatlarini birlesdirirler,zehranin giyimleri ortulu heyali ama,beyaz siyah mor pembe rengler dqha Cox yakisiyor,birde dalqali saclar guzel duruyo,kis giyileri giydirin su kiza bide

 14. ıyı hoşta ömer neden söylemiyor zehranın annesi nin gerçek annesi olduğunu ömerde okadar guc iktıtar var ama çapulcu yenerle sorunu çözemiyor umarım sonlandırmassınız.

 15. filimi butun hafta ici izlesem hic yorulmam bu an en heyacanli bolumleridi yenisi bashlayincaya kader sebirsizleniyorom…

 16. artık geçmişi sürekli hayal etmesinler sıkıcı oluyo zehra da ömere ömerde zehraya gerçekleri anlatsın alev de bi suçun dan yakalansın yapıyo yapıyo hiç bilinmiyo unun yaptıgı

  • Evet beğenerek takip ediyorum cok guzel bir dizi ama kötülerin yaptıkları hep yanına kaliyor bu kadar da olmaz buna bir son verin artık iyiler kazansin mutlu olsunlar guzel seyler olsun buna dizidede olsa ihtiyacimiz var

 17. Diziyi severek izliyoruz ayse olmesin zehra bitkilerle iyilestirsin zehra ve omer gercekte de sevgili olsunlar cok yakisiyolar birbirine

 18. ne olur alev bi zahmet intihar etsende bizde kurtulsak senarist kardeşimiz TÜRK POLİSİNİ KÜÇÜMSÜYOR arkadaş bu yaralanan adamın cep telefonuna baksa

 19. Alev ve yener yaptıkları kötülüklerin karşılığını bir görsünler ya her yaptıklarından sıyrılıp kazanıyorlar. Kötülük kazanıyor nedense iyilerin en ufak açıkları hemen ortaya çıkıyor olmaz bu kadarı. Zehra ve Ömer arasında gizli bişey kalmasın birbirlerine samimi ve dürüst olsunlar ancak o zaman kazanabilirler

 20. Bencede artik ikiside basbasa kalsin ömer ve zehra demir ve leyla asklarini yasasin biraz kötülükler geride kalsin

 21. arkadaşa katılıyorum hayal ve kötüler bitiyor özet az olsun bir bölüm güzel demeden ikincisini batırıyorsunuz nihatın oyunculuğuna bayılıyorum kasılmadan bizede o hissi veriyor ayşeye diyecek bir şey bulamıyorum çok tatlı

 22. Diziyi heyacanlar izliyorum yavaş ilerliyor ama sonuçta günlük dizi hızlı ilerleyemez Ayşe’nin olmesini istemiyoruz bence Zehra onu bitkisel çaylarla iyilestirebilir kötüler elbet Zaman’ı gelince cezasını bulur sabretmek lazım güzel bir dizi izlenmeğe deger

 23. inşallah gerçek hayatta sevgili olurlar. Dizi çok güzel her gün kaçırmadan izliyorum ama biraz yavaş ilerliyor hızlandırsınlar.

 24. bencede Alev aralarini acamasin Ömerle Zehranin yaptiklari ortaya ciksin cezasini ceksin

 25. Alev ömerle zehranin arasini bozamasin mutlu olsunlar artik yeter 79 bölüme bakmaddim sonunu beyenmedim

 26. Çok güzel emeklerine sağlık lütfen Ayşe ölmesin Ömer ve Zehra aşkı biraz hızlansın dizi çok yavaş ilerliyor

 27. Diziyi beğenerek izliyorum ama şu yaşanan olayların tekrar sahneleri diziyi çok işgal ediyor çok yavaş ilerliyor mutlu son bekliyorum ömer zehra ayşe nihat demir leyla yasemin koray mutlu olsunlar

 28. Diziyi severek izliyoruz, oyuncuları başarılı buluyorum.Hikaye güzel, dünya sadece iyiler in yaşadığı bir yer değil kötüler olmasaydı iyilerin kıymetini nasıl bilebilirdik.Hersey güzel ama bazı ayrıntılar gözden kaçmıyor.(Cevriye üç tur yağmurlu havada koşuyor hem islanmiyor hem ayakkabılar topuklu.) Kolay gelsin emeginize yureginize sağlık.

 29. Ömerle Zehra artık aynı yatağı paylaşsınlar.Ömerin koltukda yatması olmuyor.Yazık o kadar zengin kendine iyi baksın.Yasemin Sevimin kendisine bırakdığı notu ve parayı bulsun.Kötüler cezasını ceksin.

 30. yenerin yaptığı kötülükler hep yanında kalıyor adalet bir türlü tecelli etmiyor insanları kötü yola teşvik ediyorlar

 31. Su alev belasini hilmi yilmazdan bulsun zehrayi rahatsiz etmesin bide aleve kotuluk yapilsin yani eden bulsun

 32. Resmen dizinin hastası oldum ya çok güzel dizinin ismini duyduğumda bile kalp atışlarım hızlanıyor hele Ömer olunca

 33. filmin ailecek fanatigiyiz inanon bir an once aksam olsun diye bekliyorum.Ama Ömer ve Zehra sahneleri az daha fazla olabilir Nihatin halasi bir mükemmel o geleli evin nesesi artti

 34. Ben alevin yaptıklarından rahatsız oluyorumu hep sıyrılıyor artık yaptıkları ortaya çıksın istiyorum

 35. Ay her sey cok guzel lutfen dizinin saati cok kisa biraz uzatin yener cezasini bulsun ondan sonra cezasini bulma sirasi aleve gelsin hic bir kotuluk cezasiz kalmasin romantik sahneleri iple cekiyorum bayiliyorum bu diziye

 36. Filmin 3/1 birbirlerine öküz gibi bakmakla,3/1 deönceki olayları hayalinden geçirmekle, geri kalanıda kötülerin hakimiyetinde geçiyor.çok sıkıcı oluyor.

 37. Ayseye bisey olmasin ya cok genc cocuklarida var alevin poyalari ciksin artik korayda biraz daha bastirip fundanin yalanlarini yasemine ispatlasin cok pasif kaliyor

 38. bu bölümde ömer ve zehrayı hiç görmedik desek yeridir yasemin yener alev süre bitti hiç memnun kalmadık bu bölümden özet bir saat sürüyor dizi 40 dakika bende sizi anlamıyorum özet ütün körü geçer siz tekrar yayınlıyonuz

 39. Ayy beni skintim sa saati dizini saati 3 ee alinsin nolur bayiliyorum zehra ve omer saatleri ters geliyo off

 40. Evdeki hain alev neden yakalanmiyor? Daha ne plani varki? Alev i görmeye daha tahammül edemiyorum,yeterrr artik yaptiklari oda artik hak ettiği cezayi alsin,artik ömer zehra,demir leyla aşki görmek istiyorum

 41. Çok güzel.Teşekkürler hepinize.Ama lutfen Ayşe ölmesin.sevgi ve selamlar Manisa’dan…

 42. bu sehneler doğruysa biz yaşadık çünkü izleyici olarak yener sevim alev sayesinde panik atak hastası olduk iyileşmeye ihtiyacımız var zehra ve ömer tarafında ilaç istiyoruz

 43. İyi günler,ben Zehra ve Ömer’in birlikde

  mutlu olmalarını istiyorum,bütün kötülüklerden uzak bir hayata devam etsinler,

 44. Ömer zehrayı ,Şirketin deposuna kapattığını,Zehra Cım nasıl yaralandi Bunları Ömer nasıl da unutursun? Gün olur devran döner Sıra zehraya geldi ? Bu kadar Acımadız olmadıgını biliyoruz !!Aşk ile Baglanırsınızzz ınşaAllah birbirinize yakişiyordunuz

 45. Sevimin gitmis olmasi gercekten sevindirdi simdi sira yenerde nolur artik oda yakalanip ait oldugu yere gitsin ömere once tarpmasi sonra vurmasi kizlari kacirmasi haneye tecavuz hepsi yenerde artik adalet tecelli etsin layik oldugu yere gitsin

 46. Ömar Zahra hec ayrilmayin.inşallah allaha dua ediramki sizin dogrudan urayiniza sevgi toxumlari sapsinki siz dizinin sonunda gercay aşik bir cift olasiniz.sizi cox sevir ailamiz.allah yolunuzu acig etsin adini san koy ekibi.damirada salamlar.bakidan samira

 47. Merheba aşk ailəsi dizinin və Ömər&Zəjranın hayranıyım jayatımda ilk kəz dizi izliyorum oda ADINI Sen Koy

 48. Dizinin tiryakisi oldum hergün ertesi günün fragmanı izlemek istiyoruz sizi çok seviyoruz emeğinize sağlık dizinin devamını istiyoruz ömer ile zehra aşkını görmek istiyoruz selamlar

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 9 Ocak 2017
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet