Adını Sen Koy 196. Bölüm Fragmanı ve Tüyoları 16 Ekim Pazartesi

Adını Sen Koy‘da artık Ömer’in sabrı tükenir. Ömer Salim ile konuşacaktır. Buna kesin kararlıdır. Bütün cesaretinin toplar ve Salim’in karşısına çıkar. Amacı ise çok masumdur. Hem kendi hem de Zehra mutlu olsun, Salim’in yanlış anlamaları son bulsun…

Adını Sen Koy 196. bölüm de Salim ve Ömer arasında ki gerginlik bitecek. Zehra olan biteni babasına anlatamamıştır. Alçakgönüllü bir kız olduğu için yaptığı iyilikleri tabi ki anlatamaz. Fakat Ömer alır Salim’i karşısına ve olan biteni ufak bir özetleyerek anlatır. Olaylar böylece açığa çıkar.

Diğer tarafta Sabah ve Kerem ikilisinin yolları tekrar kesişecektir. Sabah’tan kurtulduğunu sanan Kerem’in karşısına beklenmedik bir anda çıkan Sabah, Kerem ile arasını da düzeltecektir. Kerem Sabah’ı artık eskisi gibi baş belası olarak görmeyecektir. Hepsi Adını Sen Koy 196. bölüm fragmanında.

Adını Sen Koy Özel Youtube Videolarımıza Kanalımızdan Ulaşabilirsiniz.

Adını Sen Koy 40. Hafta Fragmanı ve Tüyoları İçin Tıklayınız…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , , , Eklenme Tarihi: 13 Ekim 2017
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet