Adını Sen Koy 195. Bölüm Fragmanı ve Tüyoları 13 Ekim Cuma

Adını Sen Koy 195. bölüm Zehra için zor geçecek. Zehra babasının yanına dönmüştür dönmesine ama bir seçim yapmak zorunda kalmıştır. Babasını seçip ya onunla yaşayacaktır ya da babasından vazgeçip sevdiği adamın kollarına koşacaktır.

Zehra seçimini yapıp babasını seçmiştir. Ömer ise zor da olsa bu karara saygı duymaya karar vermiştir. Yine de son bir kez Salim ile görüşmek ister. Bu son görüşme ile Salim’in kalbi yumuşayacak mıdır? Yoksa Ömer oradan da hüzünlü bir şekilde ayrılacak mıdır?

Şükran ise Zehra’nın Ömer’e olan aşkını fark etmiştir. Zehra Ömer’e aşıktır ve bunu babasına anlatamıyordur. Şükran bu duruma dayanamayıp olanları Salim’e anlatacaktır. Sabah ve Kerem cephesinde de Sabah mafyanın elinden kurtulur fakat bu işten kaçışı olmadığını anlamıştır. Bunu farklı bir şekilde çözmeye karar verir. Kerem ise tam kurtuldum derken Sabah tekrar ortaya çıkacaktır.

Adını Sen Koy 194-195. Bölüm Resmi Fragmanı İçin Tıklayınız…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , , Eklenme Tarihi: 12 Ekim 2017
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet