Adını Sen Koy 194-195. Bölüm Resmi Fragmanı Yayınlandı 39. Hafta Son Fragman

Adını Sen Koy 39. Haftada Ömer Zehra’nın konağa gelmesi üzerine onu bir daha kaybetmek ve yollamak istemez. Zehra da gitmek istemiyordur fakat babasının yorgun kalbinin bu olayı tekrar kaldıramayacağını düşündüğü için gitmek zorunda kalacaktır.

Zehra bir kez daha babasını tercih edip onun yanına koşmuştur. Fakat Ömer artık bu duruma dayanamayacak hale gelir. Salim ile konuşmaya karar verir ve Salim’in atölyesine gider. Salim onu sürekli kovsa da o hiç bir yere gitmez. Salim onunla konuşana kadar da gitmeyecektir.

Koray, Ömer’i atölyenin önünde görünce onu tanır. Zehra’yı mafyaların elinden kurtaran kişi Ömer’dir. Koray bu durumu Salim’e anlatınca Salim kendini Ömer’e borçlu hissedecektir. Şükran da atölyede ki bu duruma seyirci kalamaz. Salim ile konuşup bu çocukların aile olmasına izin ver der. Salim bu konuyu düşünecek ve kestirip atmayacaktır. Fakat onu çok zor bir karar beklemektedir.

Adını Sen Koy 195. Bölüm Tüyoları İçin Tıklayınız…

Adını Sen Koy 194-195. Bölüm Fragmanı 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 12 Ekim 2017
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet