ADINI SEN KOY 17.Hafta Genel Özeti Ve FRAGMANI

ADINI SEN KOY 17.Hafta Genel Özeti Ve FRAGMANI

Sevilerek izlenen ve adeta her bölümü ile izleyenleri merak içinde bırakıp ertesi günü iple çekilen dizi ADINI SEN KOY 17.Hafta Genel Özeti Ve FRAGMANI ilk kez sitemizde sizlerle buluşuyor. Aşağıdaki özeti ve ilerleyen saatlerde çıkacak fragmanı ilk olarak sizlere sunmanın gayreti içindeyiz. Lütfen sizlerde yorum ve görüşlerinizi yazarak bize destek olun.. İşte bu haftanın genelinde olacaklar..

17.Hafta Genel Özeti:

Zehra ve Ömer konuşurlarken Alev, onları dinlemiş ve sözleşmeden haberdar olmuştur.. Zehra ve Ömer’e yakalanan Alev ne cevap verecektir? Peki Alev, Ömer’in çalışma odamda dediği sözleşmeyi bulabilecek midir? Ömer ve Zehra artık konağa dönmeye karar vermişlerdir. Ömer’in aklında arabaya bineceği vakte kadar tek bir soru vardır. “Zehra konağa mı yoksa ailesinin yanına mı dönecektir?” Not: Alev cin gibi sözleşmeyi elbette bulur..
Zehra, tam bavulu alacağı zamanda Ökkeş gelir ve Zehra’nın bavulunu alarak odaya çıkarır. Zehra ise çaresizce konağa girmek zorunda kalır. Gece sabaha döndüğünde ise Ömer uyanınca gözleri Zehra’yı arar ama bulamaz. Çünkü Zehra ailesinin yanına gitmiştir. Ömer, Zehra ile konuşmak için babasının iş yerine gelir. Zehra’ya çaresizce Ayşe’nin mutluluğunun onun ellerinde olduğunu söyler. Zehra ile konuşur fakat Zehra Ömer’in arabasından iner ve bir taksiye biner. Zehra ne için, nereye gidecektir?


Bu arada Yasemin ve Koray artık sevgili olmuşlardır. İkili bundan sonra neler yaşayacaklardır.. Ömer’in duyguları artık iyice gün yüzüne çıkmaya başlamıştır. Adeta Zehra’yı bir gölge gibi takip eder olmuştur.. Farkında olmadan kendini sürekli Zehra’ya bakarken, etkilenmiş bir şekilde bulacaktır.. Ve tabii aşık olduğunu kendi de anlamasa bile bir şekilde Zehra’ya hissettirmeye çalışacaktır..


Demir’den gelen bir haber üzerine Ömer, Zehra’nın babasına yardım etmek ister. Bunu duyan Zehra, Ömer’i yanlış anlayacak ve ailemden ne istiyorsun diye Ömer’den hesap soracaktır. Zehra ve Ömer arasında neler yaşanacaktır? Ömer bu yanlış anlamayı düzeltebilecek mi? Yoksa Zehrayı dahamı çok üzecek?


Demir, Zehra ile Ömer arasındaki sözleşmeli evliliği bildiğini Leyla’ya söylemiş ve aralarındaki duvarı yıkmıştır. Ömer ve Zehra bir görüşme için şirkete gelmiş ve orada Mehtap ile karşılaşmışlardır.. Zehra ve Ömer’i yanyana gören Mehtap gerçeği öğrenecek midir?

Bu haftanın genel özeti bu şekilde idi. Birazdan fragmanı da sizlere sunacağız. Haftaya dair tüm tüyolarımız için TIKLAYIN..  Dizimizin geleceği ile ilgili yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz.. Teşekkürler..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

ADINI SEN KOY 17.Hafta Genel Özeti Ve FRAGMANI (8 Yorum)

  1. FRAGMAN DİYOR AMA ORTADA FRAGMAN YOK BEN Mİ BULAMIYORUM 5 GÜNDÜR FRAGMAN BEKLEMEKDEYİM….

  2. her şeyin dahada iyiye gideceği tüyoları yalan oldu soğuk rüzgarlar buzlar kapladı yine ortalığı arpa boyu yol alamadık yine ne oluyor ya acilen toparlanması lazım bu senaryonun lütfen ya ömer ve zehradan bir güzel sahne bir adım beklemekten helak olduk
    evet günlük bir diziyi yetiştirmek çok zor anlıyorum gerçekten ekip olarak zoru başarıyorsunuz bunu çok da takdir ediyorum ama gerçekten olaylar sonuçlanmadan yeni bir kötülüğe bağlanıyor . Alevin yaptığı hiç bir şey ortaya çıkmadı asyayı evin ardiyesine kitlemesi bile ORTAYA ÇIKAMADI üstü örtüldü gitti…..

  3. Çok güzel dizi ama her konu yarım kalıyor hep bir yanlış anlaşılma sonrasında gerçekte bilinmiyor

  4. Salam. Diziye baxmaram adeten.Buna baxdim.Isterem ki,dizi üreyimizi üzmesin.Bir de bölümlerin sayı çoxalmasın.Çünki uzanan bir şey sonda mənasızlığa doğru gedir.Bu stress dolu həyatda bu dizi de stress yaşatmasın.Uğurlar.

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 11 Ocak 2017
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet