Adı Efsane Dizisi Kıvanç Öldü mü Diziden Ayrıldı mı?

Adı Efsane Dizisinde Kıvanç Karakteri Diziden Ayrıldı mı ? Kıvanç Öldümü? Kıvanç karakterine can veren Emre Bey Diziden ayrıldı mı? Bu soruların tüm cevapları yazımızda bulabilirsiniz.Adı Efsane dizisinin son bölümünde yaşanan gelişmeler sonucunda yaşanan büyük bir olay diziye damgasını vurdu. Dizinin sevilen karakterleri arasında olan Kıvanç dizinin son sahnesinde büyük bir yara aldı.

Erda Beşikçioğlu, Gökçe bahadır gibi başarılı oyuncuların diziden ayrılmasının ardından ara veren dizi geçtiğimiz günlerde yeni bölümleriyle tekrar karşımızda oldu. Dizi yeni genç oyuncuları ile güzel bir ivme kazandı.

Yeniliklerin ardından herkes tarafından beğinilen dizinin final dedikoduları yayılmaya başladı. Bu dedikoduların ardından son bölümde yaşanan, kıvanç karakterinin yaralanması sonucu adı efsane dizisi final mi yapıyor sorusu tekrar gündeme geldi.

Adı Efsane Emre Bey

Son bölümde yaşanan gelişmelerin sonucunda Sadık’ın yumruk darbesi ile yere yıkılan kıvanç aldığı bu yaradan nasıl kurtulacak merak konusu oldu. Adı Efsane dizisinin sevilen oyuncusunun diziden ayrılması diziyi kötü etkileye bilir tahminimiz kıvanç’ın bir şekilde tedavi olup kurtulacağı yönünde, aksi taktirde final söylemleri doğru olabilir.

Adı Efsane 28. Bölüm Fragmanı 22 Ağustos

Adı Efsane Ekranlara Veda Ediyor!

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , , , , , Eklenme Tarihi: 16 Ağustos 2017
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet