27 Ekim Bodrum Masalı Varmı Yokmu Neden Yok Yayından Kaldırıldı mı?

27 Ekim Bodrum Masalı Varmı Yokmu Neden Yok Yayından Kaldırıldı mı?

Bodrum Masalı perşembe günleri kanald ekranlarında yayınlanıyordu. Ancak artık gün değiştirdi.  Kanald ekranlarında yayınlanan Bodrum Masalı dizisi artık pazar akşamı yayınlanacak.

Bodrum Masalı yeni gününde aynı saatinde artık pazar akşamları yayınlanacak. Bodrum Masalı dizisinde neler olacak?

27-ekim-bodrum-masali-varmi-yokmu27 Ekim Bodrum Masalı Varmı Yokmu bodrum masalı 27 ekim Neden Yok yayınlanmıyor sorusuna verilecek en güzel cevap: Dizinin günü değişti bu yüzden yayınlanmıyor. Yeni günü pazar oldu. Artık pazar akşamları yayınlanacak dizimiz..

Bodrum Masalı yeni bölüm özeti; Alara’nın evine gizli yollarla giren Ateş, Yıldızlı Otel’i kurtarabilmek için gerekli olan harddiski alabilecek mi? Kelebek’in ilgisini hisseden Su, onu arkasında bırakıp ABD’den kazandığı burslu okula gidecek mi? Evren ile Yıldız’ın barışma ihtimaline karşı, Gözde’nin yeni planı ne olacak? Alara’nın dostluğunu kazanmaya çalışan Rana, bundan sonra ne yapacak?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 23 Ekim 2016
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet