2 Ocak Pazartesi Kırgın Çiçekler Neden Yok Niçin yayınlanmadı?

2 Ocak Pazartesi Kırgın Çiçekler Neden Yok Niçin yayınlanmadı?

2 Ocak Pazartesi günü Kırgın çiçekler dizisini bekleyen arkadaşlar lütfen beklemesinler.. Bu hafta dizimiz ara verecek ve 9 Ocak pazartesi ekrana gelecek. Peki Neden?

Yılın ilk haftası kanalların reklam pay dağılımları yapılıyor. Son sezon izlenme oranlarına göre düzenleme yapılıp kanalların reklam pastasından alacakları oranlar hesaplanıyor ve pay ediliyor.

Atv yayınladığı fragmanın altına yayın tarihi: 9 Ocak 2017 / Pazartesi diye not düştü. Yani 2 Ocakta yukarıda bahsettiğimiz sebepten dolayı dizimiz ekrana gelemeyecek.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

2 Ocak Pazartesi Kırgın Çiçekler Neden Yok Niçin yayınlanmadı? (2 Yorum)

  1. Hep dram hep acı hep gözyaşi hep aşk hep komiksi …. Off yeter artık bıktık final yapsın her bölümünü izliyorum ama eskisi kadar keyif alamıyorum hep dram üzüntü gözyaşı ..ELDE VAR SIFIR DÖNÜP DOLAŞIP AYNI SEY =gözyaşı dram dram gözyasi yeter final yapın artık senaryonun tadını kaçırsınız

  2. ben nasil iki hafta bekliyecrm cok heyecanliyorum en cokta meral ve mert icin ep onlari mert vok tatlida ama guneyda tatli ve komik guneyin sahnelerinin cok seviyorum

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 27 Aralık 2016
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet