2 Ocak 2017 İçerde Dizisi Varmı Yokmu Neden Yok Niçin yayınlanmayacak?

2 Ocak 2017 İçerde Dizisi Varmı Yokmu Neden Yok Niçin yayınlanmayacak?

Show tv ekranlarında pazartesi akşamları ekrana gelen ve herkesi kanala kilitleyen günün en çok izlenen dizisi olan İçerde izleyicileri için kötü bir haberimiz var. Dizinin izleyici kitlesi nasıl pazartesiyi getireceğiz diye düşünürken şimdi 15 gün beklemek zorunda kalacaklar..

2 Ocak 2017 İçerde Dizisi Varmı Yokmu Neden Yok Niçin yayınlanmayacak?

İçerde dizisi 2 Ocak 2017 pazartesi günü ekrana gelmeyecek. Kanalların reklam paylarındaki düzenleme sebebiyle bir çok dizi yayınlanmayacak. Mesela Aynı gün Atv kanalındaki Kırgın Çiçekler dizisi de aynı sebepten dolayı ekrana gelmeyecek. Peki yeni bölüm ne zaman? İçerde yeni bölümüyle 9 Ocak 2017 de ekrana gelecek. Yılbaşı ve kanalların reklam ayarlamasından dolayı olan bu gecikmeden dolayı izleyicilerin mağdur olacağı kesin..

Sizce 2 Ocak 2017 İçerde Dizisinin olmaması doğru mu? Yayınlanması gerekir mi sizce? Yorumlarınızı aşağıya bekliyoruz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

2 Ocak 2017 İçerde Dizisi Varmı Yokmu Neden Yok Niçin yayınlanmayacak? (6 Yorum)

  1. Bizde madem tv kapatip 9/1/2017 kadar tv izlemicez ve kanalari zarara ugratcaz, hep birlik tv bakmiyalim , interneten normal flim acip onlara bakalim

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 27 Aralık 2016
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet