2-6 Ocak 2017 Tarihlerinde Esra Erol Zuhal Topal Seda Sayan Neden Yok Bitti mi?

2-6 Ocak 2017 de Evlendirme programları neden yok niçin yayınlanmıyor?

Yeni yıla evlendirme programları beklentisi ile girmeyi bekleyenler bir hafta daha bekleyecekler.. Çünkü 2-6 Ocak 2017 Tarihlerinde Esra Erol Zuhal Topal Seda Sayan program yapmayacak yeni bölümleri ile ekrana gelmeyecekler. Peki neden yok evlilik programları hükümet mi kaldırdı, Cumhurbaşkanı Erdoğan bu programlara sıcak bakmıyordu o mu istemedi kanallardan kaldırıldı mı?

2-6 Ocak 2017 Tarihlerinde Esra Erol Zuhal Topal Seda Sayan Neden Yok Bitti mi?

Hemen panik yapmayın. Bunlar bitmez. Bitemez bizdeki bu aşk varken. Çünkü bu programlar artık evlilik amacından çıktı günlük yaşam biçimine dönüştü. Yani olmazsa olmaza dönüştü. Günlük yayınlanan diziler gibi her gün belli bir saati kapatıp izleyiciyi ekrana bağlıyorlar. Uyutuluyoruz aslında habersizce.. O onda konuşmuş bu buna aşkım demiş o kimi aldatmış o  ona neden yan bakmış gibi gereksiz detaylarla her gün saatlerce ekranın kaplandığına şahit oluyor ve elimizden birşey gelmeden bakıp duruyoruz..

Efendim 2-6 Ocak 2017 Tarihlerinde Esra Erol Zuhal Topal ve Seda Sayan bitmedi sadece bu hafta aldıkları kararla ekrana gelmeyecekler.. Çünkü para alamayacaklar. Çünkü 1 hafta kanallar reklam parası alamayacak yeni düzenlemeden dolayı..

9 OCAK’TA YAYINLANACAKLAR

Üç sunucunun yaptığı centilmenlik anlaşması uyarınca izdivaç programları 9 Ocak’tan itibaren yayına başlayacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

2-6 Ocak 2017 Tarihlerinde Esra Erol Zuhal Topal Seda Sayan Neden Yok Bitti mi? (1 Yorum)

Etiketler: , , , , Eklenme Tarihi: 28 Aralık 2016
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet