19-20 Aralık Zuhal Topal Programı Videosu Adayları Görüşmeleri Neler Yaşandı?

19-20 Aralık Zuhal Topal Programı Videosu Adayları Görüşmeleri Neler Yaşandı?

Ekranların en sevilen evlendirme programlarından biri olan ve her bölümüyle reytinglerde iyi sıralarda olan Star tv de Hafta içi her gün 16.30 ile 19.00 arasında yayınlanan Zuhal Topal Programı Videosu 19-20 Aralık  pazartesi ve salı gününün Adayları Görüşmeleri Neler Yaşandı? hepsi burada..

En son Bölümde Serkanın talibi daha önce En iyi benim yarışmasına katılmış olan MAral idi. Türkmenistanlı olan Maral bakalım Serkan ile görüşmesinden nasıl bir sonuç çıkacak izleyip göreceğiz. Ancak Serkana son gelen taliplerin Gardırop savaşları ve En iyi benim gibi diğer evlendirme programlarından gelmiş olması akıllara herşey düzmece herşey oyun sözünü bir kez daha getiriyor. Geçen hafta Nagehan ve güler olayında da benzer şeyler olmuştu..

19 Aralık pazartesi Zuhal Topal Programı Videosu tekrarı programdan hemen sonra, 20 Aralık salı Zuhal Topal Program tekrarı da yine salı akşamı sizlerle sitemizde buluşmaya devam edecek. En yeni bölümleri ve yeni adayları ile hafta içi her gün star tv de sizlerle Zuhal Topal.

19-20 Aralık Zuhal Topal Programı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , , Eklenme Tarihi: 18 Aralık 2016
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.

Adını Sen Koy - Beni Affet - Kısmetse Olur