19-20 Aralık 2016 Evleneceksen Gel Tekrarı Videosu Görüşmeleri

19-20 Aralık 2016 Evleneceksen Gel Tekrarı Videosu Görüşmeleri

Seda Sayan ve Uğur Arslanın hazırlayıp sundukları 19-20 Aralık 2016 pazartesi ve salı günü yayınlanacak olan Evleneceksen Gel programının Tekrarını Videosunu sitemizden takip edebilir Görüşmeler hakkında videoları izleyebilirsiniz..

Sevilen program son haftalarda solmaz üzerinde yoğunlaşmaya başladı. Bu da izleyici de rahatsızlığa sebep oluyor. Sürekli Solmazla ilgili çekimler ve yoğunlaşma diğer adayların geri planda kalması aslında Evleneceksen Gel için olumsuz bir durum. İzleyenler de bu durumdan şikayetçiler..

Kaan Solmaza baskı yapmıştı son bölümde ama Solmazın Kaana cevabı sert oldu. Güzel bu programa niçin katıldı bir türlü anlamadık. Amacı Ne Güzelin kendisi de bilmiyor bizce.. Melek ise gelenin gidenin elini öpüyor. Melekten çok iyi el öpücü olur doğrusu. Özlem ise sanki ortalığı karıştırmak için gelmiş gibi programa.. Her taşın altından Özlem çıkıyor.

Bakalım 19-20 Aralık 2016 Evleneceksen Gel Tekrarı Videosu Görüşmelerinde neler olacak neler yaşanacak izleyip göreceğiz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 18 Aralık 2016
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet