17 Ocak Salı Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Varmı Yokmu Neden Yok Bitti mi?

EDHO 17 Ocak Salı Günü Neden Yok Niçin Yayınlanmadı? Yeni Bölüm Nezaman?

17 Ocak 2017 salı günü Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi var mı yok mu neden yok niçin yok bitti mi yoksa neden yayınlanmıyor diye merak edenler için hazırlandı bu konu. 3 haftadır ekran agelmeyen dizinin izleyicisi iyice soğumaya başladı diziden. Sayfamızda en çok sorulan EDHO 17 Ocak Salı Günü de mi yok Neden Yok Niçin Yayınlanmadı? 24 Ocak salı olacak mı? Yeni Bölüm Nezaman? sorusuna hemen cevap verelim.

EDHO 17 Ocak Salı Var mı Yok mu? Bu hafta da Edho yayınlanmayacak arkadaşlar.. 3 haftadır diziyi ekranda göremeyip ümitlerini bir sonraki haftaya saklayanlar yine hüsranla karşılaşacak ve Bu kadar da olmaz diyecekler.. Peki niçin yayınlanmıyor Neden derseniz; yeni yılla birlikte reklam düzenlemeleri tamamlanamadığı için ve reklam gelirlerinin tüm dizi ve programlar için eşit ödeneceğinden dolayı bu hafta da 17 Ocak salı günü Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ekrana gelmeyecek.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi bu hafta da yeni bölümüyle Atv de yayınlanmayacak. Edho yeni bölümü ile 24 Ocak Salı akşamı Atv de yayında olacak mı olmayacak mı oda belli değil. Bu gidişle bu ay hiç ekrana gelmeyecek diyorlar.. Böyle güzel giden bir dizinin izleyicisine yapılan haksızlık bence..

Lütfen sizde bu konuda yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazın. Sizce 17 ocakta Edho neden yayınlanmadı, Suç yapımcı da mı yoksa Atv de mi? Yorumlarınızı bekliyoruz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

17 Ocak Salı Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Varmı Yokmu Neden Yok Bitti mi? (4 Yorum)

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 15 Ocak 2017
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.

Adını Sen Koy - Beni Affet - Kısmetse Olur