12 Aralık Pazartesi İçerde Var mı Yok mu Show Tv Yayın Akışından Çıktı mı?

12 Aralık Pazartesi İçerde Var mı Yok mu Show Tv Yayın Akışından Çıktı mı?

Show tv de ekrana gelen ve Pazartesi akşamlarına damga vuran İçerde dizisi 12 aralık pazartesi günü var mı yok mu neden yok niçin yayınlanmadı gibi sorular üst üste gelmeye başladı..

12 Aralık Pazartesi İçerde dizisi diğer bazı dizi ve programların yayından kaldırılması ile merak konusu oldu. Sevilen dizi İçerde acaba 12 aralık da Var mı Yok mu Show Tv Yayın Akışından Çıktı mı yoksa var mı gibi sorular üzerine bu konuyu açtık

Şuanda dizimiz Show tv yayın akışına göre var görünüyor. Ama herhangi bir  değişiklik olursa anında sizleri haberdar edeceğiz konudan.

Sizlerde 12 Aralık Pazartesi İçerde Var mı Yok mu konusu ile ilgili görüşlerinizi ve fikirlerinizi aşağı yazabilirsiniz..

İçerde Neden Yayınlanmaz: 10 Aralık cumartesi günü Çevik kuvvet polislerine düzenlenen intihar saldırısında 42 polis ve sivil vatandaşımız şehit olmuş ve ülke genelinde Milli Yas ilan edilmişti..

Bu yüzden de bazı dizi ve programlar yayın akışından çıkarılmıştı. Mesela bu gündüz kuşağında Evleneceksen Gel programı da ertelenmişti..

Sizde İçerde dizisi yayınlanmalı mı yoksa şehitlerimize saygı için bir hafta ertelenmeli mi?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 12 Aralık 2016
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet